Zamknij

Patryk Vega nie do poznania. Reżyser wciąż gubi kolejne kilogramy

Sylwia Wamej
27.05.2019 14:51
Patryk Vega
fot. Tricolors/ East News

Patryk Vega w ostatnim czasie przeszedł olbrzymią metamorfozę. Reżyser, który w ubiegłym roku zaczął się odchudzać, zrzucił już 40 kilogramów. Wciąż gubi jednak kolejne.

Patryk Vega nie do poznania

Patryk Vega w ubiegłym roku rozpoczął walkę z odchudzaniem. Reżyser takich filmów, jak m.in. „Kobiety mafii”, „Botoks” czy „Pitbull” zrzucił już 40 kilogramów. Reżyser postanowił się odchudzać po skończeniu 40. roku życia. Spora nadwaga zaczęła mu przeszkadzać, dlatego postanowił wylewać siódme poty na siłowni. Do tego doszła oczywiście odpowiednia dieta. Efekt jest niesamowity, a na niektórych zdjęciach na Instagramie trudno rozpoznać reżysera. „Nie było lekko, ale warto” – pisał na swoim profilu w mediach społecznościowych.

„Zrobiłem to dla zdrowia. Kiedy miałem 30 lat, nie przeszkadzała mi nadwaga. Ale kiedy skończyłem 40, zacząłem się z tym czuć fatalnie. Byłem permanentnie zmęczony i śpiący. Czułem się więźniem własnego ciała. Nadszedł więc czas na radykalne męskie decyzje” – wyznał wtedy w rozmowie z Plejadą.

Fani chwalą metamorfozę Patryka Vegi

Patryk Vega chętnie wrzuca teraz swoje odmienione zdjęcia do mediów społecznościowych. Fani nie mogą się nadziwić, jak wielką przeszedł metamorfozę. „Wow, ale zmiana”, „Ja po prostu nie wierzę. Szacun”, „Świetna forma” – komplementowali fani.

Jak się okazuje, filmowiec schudł 44 kilogramy w zaledwie osiem miesięcy i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. „44 kg w 8 miesięcy! Nie było lekko, ale warto. Kawał drogi za mną, kawał przede mną. Bez towaru to ja będę robił rzeźbę ze 3 lata” – żartował.

Zagłosuj

Odchudzasz się?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW