Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała się w futrze. Fan: "Zwierzęta cierpią". Dziennikarka odpowiedziała

Sylwia Wamej
17.12.2019 14:22
Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Mateusz Jagielski/East News

Paulina Sykut-Jeżyna jest inspiracją w kwestii mody dla wielu kobiet. Dlatego każdy jej modowy wybór jest szeroko komentowany na Instagramie. Tym razem uwagę fanów zwróciło czarne futerko, w którym pokazała się gwiazda Polsatu. Jednemu z internautów odzienie nie przypadło do gustu. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć.

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała się w futrze. Prezenterka została skrytykowana przez fana

Paulina Sykut-Jeżyna jest modową inspiracją dla wielu kobiet. Na Instagramie dziennikarka Polsatu zbiera niemal same pochwały ze stylizacje. Niedawno Paulina zaprezentowała się w czarnym futerku, które nie do końca spodobało się jednemu z fanów. "Kobieta z futrem jak zawsze, a zwierzęta cierpią" - napisał jeden z internautów. Dziennikarka szybko mu odpowiedziała. "To sztuczne" - napisała.

Choć futerka są bardzo modne w tym sezonie, gwiazdy szczególnie namawiają do noszenia tych sztucznych. Celebrytki noszące naturalne futra, bardzo często są krytykowane, zarówno przez fanów, jak i organizacje zajmujące się prawami zwierząt.

Futerko Pauliny Sykut-Jeżyny. Gdzie je kupić?

Do noszenia futer ze sztucznego materiału namawiają m.in. Joanna Krupa czy Kinga Rusin. Futerko Pauliny Sykut-Jeżyny pochodzi z popularnej sieciówki - Mohito. Prowadząca "Tańca z gwiazdami" w swoich stylizacjach bardzo często stawia na popularne sieciówki i internetowe sklepy. Gwiazda nie boi się miksować tańszych ubrań z sieciowych sklepów z kreacjami od topowych polskich projektantów.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW