Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów. Gwiazda postawiła na platynowy blond

Sylwia Wamej
03.10.2019 13:03
Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Viphoto/East News

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Gwiazda postanowiła odświeżyć kolor. Prezenterka postawiła na platynowy odcień blondu. Fanom bardzo przypadła do gustu ta zmiana.

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów

Paulina Sykut- Jeżyna zmieniła fryzurę. Gwiazda „Tańca z gwiazdami” postanowiła odświeżyć kolor włosów i przefarbowała je na chłodny odcień blondu. Metamorfozą pochwaliła się oczywiście na swoim instagramowym profilu. Fanom ta zmiana bardzo przypadła do gustu. „Pięknie”, „ładnie wyszło”, „rewelacja” pisali zachwyceni metamorfozą Pauliny Sykut fani.

Paulina wybrała modny i ponadczasowy platynowy blond i trzeba przyznać, że ta zmiana jest bardzo korzystna. Gwiazda „Tańca z gwiazdami” jest wielką inspiracją dla swoich fanów, również w kwestii stylizacji. Fanki pięknej dziennikarki co rusz dopytują, skąd pochodzi dana rzecz na jej Instagramie.

Paulina Sykut-Jeżyna na Instagramie

Dziennikarkę śledzi aż 271 tysięcy followersów na Instagramie. Paulina Sykut-Jeżyna na swoim profilu chętnie publikuje zdjęcia zarówno z pracy, jak i te prywatne. Gwiazda chętnie pokazuje życie rodzinne. Widać, że mąż Piotr Jeżyna i córeczka Róża są dla niej całym światem.

Ja zyskałam nowe życie: więcej widzę, więcej wiem, więcej rozumiem, wszystko jest ostrzejsze. Macierzyństwo otwiera oczy. Kiedyś łagodniej patrzyłam na pewne sprawy, teraz nie ma przeproś, jestem bardziej kategoryczna, mówię pewnym ludziom, sytuacjom: nie; nie rozdrabniam się. Mam poczucie, patrząc na Różę, jak czas szybko leci i nie mam zamiaru marnować go na pierdoły – mówiła o macierzyństwie Paulina Sykut-Jeżyna w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

Zagłosuj

Często chodzisz do fryzjera?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW