Zamknij

Paweł Królikowski przyznał się do groźnej choroby. "Uratowała mi życie żona"

Sylwia Wamej
09.09.2019 09:59
Paweł Królikowski
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Paweł Królikowski w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem. Juror muzycznego show przyznał się do poważnej choroby. Zdradził również, że życie uratowała mu m.in. jego żona - Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Paweł Królikowski opowiedział o chorobie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Paweł Królikowski borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor nie pojawił się na nagraniu finałowego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W najnowszym odcinku muzycznego show Polsatu gwiazdor "Rancza" wyjaśnił, co było przyczyną jego nieobecności na planie.

"Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać" - powiedział Paweł Królikowski w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Paweł Królikowski w 2015 roku trafił do szpitala

Jak donosił tygodnik "Na żywo" choroba Pawła Królikowskiego związana była z ugryzieniem przez kleszcza. W 2015 roku aktor trafił do jednego ze szpitali, gdzie przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Jego żonę - Małgorzatę Ostrowską-Królikowską zaniepokoiły bóle głowy i wymioty u męża. Paweł Królikowski miał również kłopoty z widzeniem. Do tego doszły też wymioty. Jak mówił w jednym z wywiadów,"cud i lekarze sprawili, że udało mu się z tego wyjść".

RadioZEt.pl/SW