Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paweł Królikowski przyznał się do groźnej choroby. "Uratowała mi życie żona"

09.09.2019 09:59

Paweł Królikowski w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem. Juror muzycznego show przyznał się do poważnej choroby. Zdradził również, że życie uratowała mu m.in. jego żona - Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Paweł Królikowski fot. Mateusz Jagielski/ East News

Paweł Królikowski opowiedział o chorobie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Paweł Królikowski borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor nie pojawił się na nagraniu finałowego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W najnowszym odcinku muzycznego show Polsatu gwiazdor "Rancza" wyjaśnił, co było przyczyną jego nieobecności na planie.

"Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać" - powiedział Paweł Królikowski w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Paweł Królikowski w 2015 roku trafił do szpitala

Jak donosił tygodnik "Na żywo" choroba Pawła Królikowskiego związana była z ugryzieniem przez kleszcza. W 2015 roku aktor trafił do jednego ze szpitali, gdzie przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Jego żonę - Małgorzatę Ostrowską-Królikowską zaniepokoiły bóle głowy i wymioty u męża. Paweł Królikowski miał również kłopoty z widzeniem. Do tego doszły też wymioty. Jak mówił w jednym z wywiadów,"cud i lekarze sprawili, że udało mu się z tego wyjść".

RadioZEt.pl/SW 

Oceń