Zamknij

Paweł Małaszyński trafił do szpitala. Zasłabł podczas spektaklu

Sylwia Wamej
20.12.2019 09:29
Paweł Małaszyński
fot. Artur Zwadzki/ Reporter/ East News

Paweł Małaszyński trafił do szpitala. Jak donosi "Super Express", aktor zasłabł podczas przedstawienia w warszawskim Teatrze Kwadrat.

Paweł Małaszyński trafił do szpitala 

Paweł Małaszyński jest w szpitalu. Według "Super Expressu" aktor i muzyk zasłabł podczas spektaklu "Berek, czyli upiór w moherze". Jak donosi dziennik to już trzecie zasłabnięcie aktora Teatru Kwadrat na scenie.

"Przepraszam wszystkich widzów Teatru Kwadrat. Ostatnie dni stały pod znakiem intensywnych prób i spektakli. Mój organizm pod wpływem infekcji i zmęczenia zwyczajnie odmówił posłuszeństwa. Wrócę do Was najszybciej, jak to będzie możliwe!” – napisał we wtorek wieczorem Paweł Małaszyński na swoim Facebooku.

Paweł Małaszyński zasłabł podczas spektaklu. Kiedy wróci do pracy?

Na razie nie wiadomo, kiedy Paweł Małaszyński wróci do pracy w teatrze. "Nie wiemy, kiedy pan Paweł do nas wróci. Nie otrzymaliśmy takiej informacji"  - podkreślają władze Teatru Kwadrat. Dyrektor teatru - Andrzej Nejman musi znaleźć zastępstwo dla Pawła Małaszyńskiego, który gra w m.in. "Szalonych nożyczkach", "Trzech sypialniach" i "Kłamstewkach".

RadioZEt.pl/SE/ SW