Zamknij

Paweł Tomaszewski, aktor "Hotelu 52" wyznał, że jest gejem

Sylwia Wamej
06.08.2019 13:31
Paweł Tomaszewski
fot. Jacek Domiński/ Reporter/ East News

Paweł Tomaszewski, aktor znany m.in. z serialu "Hotel 52" dokonał coming outu. 35-latek wyznał, że jest gejem.

Paweł Tomaszewski, gwiazdor "Hotelu 52" wyznał, że jest gejem

Paweł Tomaszewski, którego widzowie kojarzą z wielu filmów i seriali, m.in. "Miasto 44", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe" oraz "Hotel 52" dokonał coming outu. Zrobił to, nawiązując do ostatnich wydarzeń w Białymstoku, gdzie Marsz Równości został zakłócony przez chuliganów. 35-letni aktor o tym, że również i on należy do środowiska LGBT poinformował za pośrednictwem Instagrama.

"Doktor powiedział, że to depresja. Utajona, czyli bardziej sprytna (s*ka). Przyjmijmy taką nazwę. Ok. Niczego to nie zmienia. Biorę jedną pastylkę dziennie, żeby świat był przyjaźniejszy. ale jak ma być przyjaźniejszy wśród ludożerców. I choć w istocie lgbt to ja, to nie mam zamiaru tatuować sobie tego na czole" - podkreślił Paweł Tomaszewski. 

Paweł Tomaszewski: Kolejny serialowy aktor dokonał coming outu

Paweł Tomaszewski dodał również, że choć nie jest pierwszą osobą homoseksualną w rodzinie, chce i ma odwagę opowiedzieć o tym publicznie."Nie jestem pierwszą homoseksualną osobą w mojej rodzinie. W naszym rodzie. Ale być może pierwszą, która ma odwagę mówić o sobie i żyć godnie i w prawdzie bez uciekania w nałogi, fikcyjne małżeństwa czy funkcje społeczne, kościelne. Jestem Polakiem, katolikiem a coraz częściej mam wrażenie że mieszkam na Białorusi. #lgbttoja" - podkreślił. Fani w komentarzach wsparli Pawła. "Gratuluję odwagi", "jesteś piękny", "brawo" - pisali fani.

Warto podkreślić, że niedawno coming outu dokonał inny serialowy aktor -  Tomasz Mycan, znany m.in. z serialu "Barwy szczęścia".

Zagłosuj

Chodzisz na parady równości?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW