Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Paweł Tomaszewski, aktor "Hotelu 52" wyznał, że jest gejem

06.08.2019 13:31

Paweł Tomaszewski, aktor znany m.in. z serialu "Hotel 52" dokonał coming outu. 35-latek wyznał, że jest gejem.

Paweł Tomaszewski fot. Jacek Domiński/ Reporter/ East News

Paweł Tomaszewski, gwiazdor "Hotelu 52" wyznał, że jest gejem

Paweł Tomaszewski, którego widzowie kojarzą z wielu filmów i seriali, m.in. "Miasto 44", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe" oraz "Hotel 52" dokonał coming outu. Zrobił to, nawiązując do ostatnich wydarzeń w Białymstoku, gdzie Marsz Równości został zakłócony przez chuliganów. 35-letni aktor o tym, że również i on należy do środowiska LGBT poinformował za pośrednictwem Instagrama.

"Doktor powiedział, że to depresja. Utajona, czyli bardziej sprytna (s*ka). Przyjmijmy taką nazwę. Ok. Niczego to nie zmienia. Biorę jedną pastylkę dziennie, żeby świat był przyjaźniejszy. ale jak ma być przyjaźniejszy wśród ludożerców. I choć w istocie lgbt to ja, to nie mam zamiaru tatuować sobie tego na czole" - podkreślił Paweł Tomaszewski. 

Paweł Tomaszewski: Kolejny serialowy aktor dokonał coming outu

Paweł Tomaszewski dodał również, że choć nie jest pierwszą osobą homoseksualną w rodzinie, chce i ma odwagę opowiedzieć o tym publicznie."Nie jestem pierwszą homoseksualną osobą w mojej rodzinie. W naszym rodzie. Ale być może pierwszą, która ma odwagę mówić o sobie i żyć godnie i w prawdzie bez uciekania w nałogi, fikcyjne małżeństwa czy funkcje społeczne, kościelne. Jestem Polakiem, katolikiem a coraz częściej mam wrażenie że mieszkam na Białorusi. #lgbttoja" - podkreślił. Fani w komentarzach wsparli Pawła. "Gratuluję odwagi", "jesteś piękny", "brawo" - pisali fani.

Warto podkreślić, że niedawno coming outu dokonał inny serialowy aktor -  Tomasz Mycan, znany m.in. z serialu "Barwy szczęścia".

Zagłosuj

Chodzisz na parady równości?

RadioZEt.pl/ SW 

Oceń