Zamknij

Pensjonat nad rozlewiskiem: co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Redakcja
31.07.2017 20:28
Pensjonar nad rozlewiskiem
fot. EAST NEWS

Już niebawem "Pensjonat nad rozlewiskiem" wraca do TVP. Premiera 6 sezonu serii dopiero w grudniu, ale już znane są szczegóły pierwszego odcinka. Będzie naprawdę gorąco.

W nowej serii "Pensjonatu" Małgosię czeka wiele zmian. M.in. już w 1. odcinku do pensjonatu zapuka komornik z wekslem na ponad milion złotych podpisanym przez jej zmarłą matkę. Ale to nie jedyne, co zaskoczy widzów.

"Pensjonat nad rozlewiskiem" - odcinek 1

Co jeszcze wydarzy się w pierwszym odcinku serialu? Z opublikowanych już informacji wiemy, że fani perypetii Małgosi Jantar będą bardzo zaskoczeniu. Wokół bohaterki pojawi się mężczyzna. Adam, grany przez Mikołaja Krawczyka, będzie starał się o serce kobiety. Pojawi się w pensjonacie szukając pokoju. Biznesmen prosi o miejsce z najpiękniejszym widokiem, ale przyznaje, że zamiast tego wystarczy mu pokój na recepcję, gdzie będzie mógł patrzeć na piękną Małgosię.

Kiedy premiera "Pensjonatu nad rozlewiskiem"?

Jak to się zakończy? Dowiemy się niestety dopiero za kilka miesięcy. Przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, premiera 6. sezonu "Pensjonatu nad rozlewiskiem" nastąpić miała we wrześniu, jednak została przeniesiona na grudzień. Dokładna data to niedziela 3 grudnia.

RadioZET.pl/SA