Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Phil Collins miał wypadek - uderzył głową w krzesło

08.06.2017 15:56

Phil Collins trafił do szpitala z powodu urazu głowy. Brytyjski muzyk przewrócił się w pokoju hotelowym i uderzył głową w krzesło. Natychmiast został zabrany do szpitala, gdzie założono mu szwy.

Phil Collins fot. ons.pl

Kilka lat temu Phil Collins przeszedł poważną operacje kręgosłupa, po której niestety cierpi na niedowład stopy. Dolegliwość ta bywa bardzo kłopotliwa, a tym razem narobiła muzykowi nowych problemów. Artysta odbywa właśnie europejską trasę koncertową, jednak dwa z zaplanowanych koncertów musiały zostać przełożone z powodu wypadku, do którego doszło w hotelowym pokoju Phila. Jak głosi informacja na facebookowym profilu artysty, wstał w nocy, by iść do łazienki. Niestety niedowład stopy sprawił, że artysta nie utrzymał równowagi i przewrócił się uderzając głową w krzesło. Choć piosenkarz bardzo nie ucierpiał podczas tego incydentu, to jednak szybko został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu szwy (z powodu rozcięcia w okolicy oka).

Zdaniem lekarzy muzyk jest w dobrej kondycji, jednak ze względów profilaktycznych musi zostać na obserwacji w szpitalu przez dobę. Z tego powodu konieczne było odwołanie dwóch koncertów Collinsa, które odbyć się miały 8 i 9 czerwca w Royal Albert Hall w Londynie. Występy zostały przełożone na listopad.

Fani od razu pospieszyli z życzeniami powrotu do zdrowia. My także przyłączamy się do nich i trzymamy kciuki za szybki powrót Phila Collinsa do zdrowia.

RadioZET.pl/SA

Oceń