Zamknij

Phil Collins miał wypadek - uderzył głową w krzesło

Redakcja
08.06.2017 15:56
Phil Collins
fot. ons.pl

Phil Collins trafił do szpitala z powodu urazu głowy. Brytyjski muzyk przewrócił się w pokoju hotelowym i uderzył głową w krzesło. Natychmiast został zabrany do szpitala, gdzie założono mu szwy.

Kilka lat temu Phil Collins przeszedł poważną operacje kręgosłupa, po której niestety cierpi na niedowład stopy. Dolegliwość ta bywa bardzo kłopotliwa, a tym razem narobiła muzykowi nowych problemów. Artysta odbywa właśnie europejską trasę koncertową, jednak dwa z zaplanowanych koncertów musiały zostać przełożone z powodu wypadku, do którego doszło w hotelowym pokoju Phila. Jak głosi informacja na facebookowym profilu artysty, wstał w nocy, by iść do łazienki. Niestety niedowład stopy sprawił, że artysta nie utrzymał równowagi i przewrócił się uderzając głową w krzesło. Choć piosenkarz bardzo nie ucierpiał podczas tego incydentu, to jednak szybko został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu szwy (z powodu rozcięcia w okolicy oka).

Zdaniem lekarzy muzyk jest w dobrej kondycji, jednak ze względów profilaktycznych musi zostać na obserwacji w szpitalu przez dobę. Z tego powodu konieczne było odwołanie dwóch koncertów Collinsa, które odbyć się miały 8 i 9 czerwca w Royal Albert Hall w Londynie. Występy zostały przełożone na listopad.

Fani od razu pospieszyli z życzeniami powrotu do zdrowia. My także przyłączamy się do nich i trzymamy kciuki za szybki powrót Phila Collinsa do zdrowia.

RadioZET.pl/SA