Zamknij

Piotr Kraśko pokazał zdjęcie z byłą dziewczyną. Skomentowała je żona dziennikarza

Sylwia Wamej
29.10.2019 14:12
Piotr Kraśko
fot. Instagram.com/ Piotr Kraśko

Piotr Kraśko chętnie pokazuje swoje życie zawodowe na Instagramie. Na profilu dziennikarza znajdziemy migawki ze studia „Dzień dobry TVN”. Ostatnio w programie gościła była dziewczyna dziennikarza – Edyta Górniak. Piotr Kraśko pokazał na swoim profilu zdjęcie, na którym pozuje m.in. w jej towarzystwie. Fotografię skomentowała żona Piotra – Karolina Ferenstein-Kraśko. Co napisała?

Piotr Kraśko pokazał zdjęcie z byłą dziewczyną

Piotr Kraśko opublikował na Instagramie zdjęcie z weekendowego wydania „Dzień dobry TVN”. Na fotografii zapozował z Anitą Lipnicką, Edytą Górniak i Kingą Rusin. Pikanterii dodaje fakt, że Edyta Górniak i Piotr Kraśko byli w latach 90. parą. Artystka gościła w studio TVN w ramach promocji programu „My Way”, w którym uczy się jeździć samochodem. Zdjęcie na profilu Kraśko zebrało prawie dwa tysiące polubień i mnóstwo komentarzy.

Karolina Ferenstein-Kraśko skomentowała zdjęcie z Edytą Górniak 

Fotografię skomentowała żona dziennikarza- Karolina Ferenstein-Kraśko. W domu pranie jest i prasowanie !!! Koleżanki do pomocy też możesz zaprosić, jest co robić przy trójce dzieci – napisała żona Kraśko.

Edyta Górniak i Piotr Kraśko poznali się w latach 90. w Gmachu Telewizji Polskiej. Ich związek bardzo szybko się rozwijał i po kilku tygodniach znajomości zdecydowali się ze sobą zamieszkać. Ich relacja niestety szybko się rozpadła. Sami zainteresowani nie zdradzili, co było powodem ich rozstania. Po latach znana piosenkarka i dziennikarz TVN mają ze sobą dobre relacje.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW