Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Piotr Stramowski jest nie do poznania. Wystarczyło, że zgolił brodę

24.07.2017 13:14

Aktor "Pitbulla" Piotr Stramowski znany był ze swojego bujnego zarostu. Wygląda jednak na to, że znów postanowił z niego zrezygnować i zmienić wizerunek. Ta mała - wydawałoby się - zmiana, przyczyniła się do całkowitego przeobrażenia aktora. Trudno go rozpoznać!

Piotr Stramowski fot. ons.pl

Piotr Stramowski ma dopiero 30 lat, choć niektórym trudno jest w to uwierzyć. Wygląda zdecydowanie dojrzalej, a bujny zarost, który do tej pory nosił, dodaje mu jeszcze więcej lat. Widać jednak, że aktor znudził się swoją gęstą brodą i postanowił się jej pozbyć. Kilka dni temu wraz z żoną Katarzyną Warnke aktor gościł na premierze filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet", gdzie pojawił się całkiem odmieniony - niemal bez zarostu.

All-ONS_1063079067-Katarzyna_Warnke_Piotr_Stramowski

To nie pierwszy raz kiedy Stramowski zaskoczył fanów tak nagłą przemianą. Nie wiadomo, czy zmiana wizerunku wynika z przygotowań do roli, czy też po prostu gwiazdor zdecydował się wrócić do dawnego wyglądu.

Jak na zmianę reagują internauci i fani aktora? Niektórzy żartują, że Stramowski to żywy przykład na to, że broda jest jak make-up dla mężczyzn - może sprawić, że wyglądają zupełnie inaczej. Niektórzy są zdania, że bez brody aktor wygląda bardzo młodo i jeszcze bardziej widoczna jest różnica wieku między nim a Warnke. Co myślicie?

RadioZET.pl/SA

Oceń