Zamknij

Piotr Stramowski jest nie do poznania. Wystarczyło, że zgolił brodę

Redakcja
24.07.2017 13:14
Piotr Stramowski
fot. ons.pl

Aktor "Pitbulla" Piotr Stramowski znany był ze swojego bujnego zarostu. Wygląda jednak na to, że znów postanowił z niego zrezygnować i zmienić wizerunek. Ta mała - wydawałoby się - zmiana, przyczyniła się do całkowitego przeobrażenia aktora. Trudno go rozpoznać!

Piotr Stramowski ma dopiero 30 lat, choć niektórym trudno jest w to uwierzyć. Wygląda zdecydowanie dojrzalej, a bujny zarost, który do tej pory nosił, dodaje mu jeszcze więcej lat. Widać jednak, że aktor znudził się swoją gęstą brodą i postanowił się jej pozbyć. Kilka dni temu wraz z żoną Katarzyną Warnke aktor gościł na premierze filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet", gdzie pojawił się całkiem odmieniony - niemal bez zarostu.

All-ONS_1063079067-Katarzyna_Warnke_Piotr_Stramowski

To nie pierwszy raz kiedy Stramowski zaskoczył fanów tak nagłą przemianą. Nie wiadomo, czy zmiana wizerunku wynika z przygotowań do roli, czy też po prostu gwiazdor zdecydował się wrócić do dawnego wyglądu.

Jak na zmianę reagują internauci i fani aktora? Niektórzy żartują, że Stramowski to żywy przykład na to, że broda jest jak make-up dla mężczyzn - może sprawić, że wyglądają zupełnie inaczej. Niektórzy są zdania, że bez brody aktor wygląda bardzo młodo i jeszcze bardziej widoczna jest różnica wieku między nim a Warnke. Co myślicie?

RadioZET.pl/SA