Zamknij

Piotr Stramowski pokazał zdjęcie z przeszłości. Jest bardzo podobny do Pawła Małaszyńskiego

Sylwia Wamej
28.06.2019 09:55
Piotr Stramowski
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Piotr Stramowski postanowił powspominać stare czasy. 31-letni aktor opublikował na Instagramie zdjęcie z okresu, gdy miał 17 lat. Fani zauważyli podobieństwo do Pawła Małaszyńskiego.

Piotr Stramowski pokazał zdjęcie z czasów, gdy miał 17 lat

Piotr Stramowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. 31-letni aktor postanowił ostatnio wrócić do czasów, gdy był nastolatkiem. Gwiazdor „Pittbulla” opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z czasów, gdy miał 17 lat. Rzeczywiście na przestrzeni lat aktor bardzo się zmienił, co oczywiście zauważyli fani. Internauci stwierdzili, że młody Piotr Stramowski przypomina im Pawła Małaszyńskiego. „Na tym zdjęciu przypominasz Pawła Małaszyńskiego”, „jakie niewinne spojrzenie, słodkie”, „młody, gniewny” – pisali fani.

Piotr Stramowski wystąpi w filmie „Fighter”

Piotr Stramowski nastolatka już co prawda nie zagra, jednak na swoim koncie ma sporo ról zbuntowanych, młodych mężczyzn. Oprócz serii „Pitbull”, która dała mu ogromną popularność, aktor zagrał w wielu serialach takich, jak m.in. „Hotel 52”, „Chichot losu” i „Komisarz Alex”. Od 2016 roku jest mężem Katarzyny Warnke. Od 19 lipca będzie można oglądać 31-letniego aktora w produkcji „Fighter” w reżyserii Konrada Maximiliana. Główne role powierzone zostały Piotrowi Stramowskiemu i Mikołajowi Roznerskiemu. U boku aktorów zobaczymy m.in. Aleksandrę Szwed, Katarzyną Maciąg, Wojciecha Mecwaldowskiego i Jarosława Boberka.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW