Zamknij

Piotr i Agnieszka Woźniak-Starakowie: Dziś świętowaliby 3. rocznicę ślubu. Historia miłości słynnej pary

Sylwia Wamej
27.08.2019 09:51
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak
fot. Piotr Matusewicz/ East News

Piotr Woźniak Starak i Agnieszka Woźniak-Starak tworzyli małżeństwo od 2016 roku. 27 sierpnia obchodziliby trzecią rocznicę ślubu. Poznajcie historię ich miłości.

Piotr i Agnieszka Woźniak-Starakowie. Historia ich związku

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Producent filmowy został wyłowiony z mazurskiego jeziora Kisajno w czwartek rano. Zostawił pogrążonych w żałobie bliskich, przyjaciół, a przede wszystkim najbliższą mu osobę, żonę – Agnieszkę Woźniak-Starak. Para poznała się w 2014 roku, a dwa lata później stanęła na ślubnym kobiercu. 27 sierpnia obchodziliby trzecią rocznicę ślubu.

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak poznali się w 2014 roku. Jak opowiadała dziennikarka, to znajomi namówili ją na poznanie producenta filmowego. Poznali się w jego domu w Konstancinie. Początkowo Agnieszka nie miała ochoty poznawać Piotra.

Pamiętam, jak pierwszy raz go tutaj w tym domu (w Konstancinie – przyp. red.) zobaczyłam. Przyjechaliśmy ze znajomymi, choć nie miałam na to ochoty. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam, jak wyglądał, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze – opowiadała w rozmowie z magazynem „Viva!”. Początkowo dziennikarka nie była chętna na randkowanie. Często wykręcała się pracą, jednak producent filmowy był cierpliwy i wciąż o nią zabiegał. Przyszli zakochani ciągle wpadali gdzieś na siebie na ulicy. Piotr Woźniak-Starak miał mówić do Agnieszki: „Czytaj znaki”.

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak pobrali się w 2016 roku

W 2015 roku Piotr i Agnieszka się zaręczyli. Zaręczyny odbyły się publicznie, podczas balu Fundacji TVN. Rok później zakochani powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Ich ślub był jak z bajki. Para pobrała się w Wenecji, w pałacu Ca'Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande. Państwo młodzi i goście przemieszczali się po włoskim mieście taksówkami wodnymi. Do Wenecji na ich ślub została zaproszona cała plejada polskich gwiazd. Na przyjęciu weselnym Agnieszki i Piotra bawili się m.in. Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Edward Miszczak, Katarzyna Kolenda-Zaleska oraz Zosia Ślotała.

>> Piotr Woźniak-Starak nie żyje: Najsłynniejsze filmy, które wyprodukował 

Piotr Woźniak-Starak w jednym z odcinków programu „Uwaga! Kulisy sławy” opowiadał, że rozumieją się z żoną bez słów.

O mnie i o Agnieszce niektórzy mówią, że jesteśmy jak „stare dusze”. Rozumiemy się bardzo dobrze. Agnieszka to nie tylko uroda [...] Agnieszka jest wolnym duchem. Ona ujęła mnie tym, że wiedziałem, że ona będzie moim partnerem – mówił producent filmowy.

Gwiazda TVN w rozmowie z „Vivą!” mówiła, że stworzenie dobrego związku wymaga ogromnego wysiłku.

Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści – mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie. Za kilka dni Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak obchodziliby 3. rocznicę ślubu.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jego ciało wyłowiono 22 sierpnia

Tragedia przerwała to wydarzenie. 22 sierpnia prokuratura potwierdziła, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. W czwartek rano płetwonurkowie wyłowili jego ciało z jezioro Kisajno na Mazurach. Producent filmowy poszukiwany był od 18 sierpnia po tym, gdy wypadł z motorówki do wody.

RadioZEt.pl/SW