Zamknij

365 dni: Anna Maria Sieklucka wyszła za mąż? Gwiazda pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

17.06.2020 17:04
365 dni: Anna Maria Sieklucka wyszła za mąż? Gwiazda pokazała zdjęcie w sukni ślubnej
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Anna Maria Sieklucka zmieniła stan cywilny? Gwiazda "365 dni" opublikowała na Instagramie serię sielskich zdjęć z uroczystości weselnej. Fani pytają aktorkę, czy wyszła za mąż, jednak ślubne zdjęcia z Sieklucką w roli głównej są nieco mylące.

Anna Maria Sieklucka wyszła za mąż? Gwiazda pokazała zdjęcia w sukni ślubnej

Anna Maria Sieklucka wyszła za mąż? Seria pięknych, sielskich zdjęć, na których 28-letnia gwiazda pozuje w sukni ślubnej, może sugerować zmianę stanu cywilnego. Jednak jak się okazuje, fotografie są zapowiedzią projektu dla jednej z firm ślubnych. W rolę ukochanego wcielił się Otar Saralidze, kolega z filmu "365 dni". Prywatnie Anna Maria Sieklucka związana jest z reżyserem Łukaszem-Wittem Michałowskim. Choć media interesują się życiem prywatnym filmowej Laury, piękna aktorka nie zamierza pokazywać wspólnych zdjęć z partnerem. Jakiś czas temu opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochanym, podkreślając, że to jedyne i ostatnie zdjęcie z życia prywatnego.

365 dni: Zagraniczny sukces filmu i krytyka recenzentów

Anna Maria Sieklucka oraz ekipa "365 dni" są teraz na językach nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Polski "Grey" bardzo dobrze sobie radzi na zagranicznym Netflixie. Film jest na pierwszych miejscach wśród najchętniej oglądanych produkcji, choć recenzje zagranicznych krytyków filmowych są miażdżące. Wśród polskich recenzentów film Barbary Białowąs na podstawie książki Blanki Lipińskiej również nie miał dobrej prasy.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl