Zamknij

365 dni: Blanka Lipińska komentuje zajście z fotoreporterem. Padły ostre słowa. "Będę tępić"

Maciej Friedrich
07.02.2020 14:46
365 dni: Blanka Lipińska komentuje zajście z fotoreporterem. Padły ostre słowa. "Będę tępić"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Blanka Lipińska podczas wywiadu skomentowała zajście z udziałem fotoreportera, który w seksistowski sposób wyraził się o niej podczas gali Bestsellerów Empiku. Autorka "365 dni" w ostrych słowach opowiedziała o braku szacunku.

Blanka Lipińska to prawdziwy fenomen ostatnich lat. Kontrowersyjna autorka "365 dni" oraz pozostałych książek z serii podbiła krajowy rynek wydawniczy. Erotyczne opowieści, którym często zarzuca się epatowanie ostrym seksem, wulgarność oraz wątpliwe walory literackie, biją kolejne rekordy sprzedaży. Mimo krytyki Blanka stała się czołową polską autorką. Od dziś w kinach możemy oglądać filmową ekranizację "365 dni"

Blanka Lipińska podczas tegorocznej gali Bestsellerów Empiku otrzymała nagrodę w kategorii "Literatura obyczajowa". Niestety, podczas imprezy doszło do skandalu. Jeden z fotoreporterów na widok autorki miał powiedzieć, że "nie takie d*py miał". Lipińska zareagowała błyskawicznie, a reporter przeprosił. Autorka "365 dni" nie ma zamiaru zapomnieć o sprawie.

365 dni: ostry film i ostra recenzja. Nikt nie ogląda porno dla dialogów

Blanka Lipińska
fot. Mateusz Jagielski/East News

365 dni: Blanka Lipińska ostro o zajściu z dziennikarzem

Podczas premiery filmu "365 dni" w rozmowie z serwisem Pudelek Blanka Lipińska odniosła się do zajścia z udziałem fotoreportera. 

- Dostałam dużo wiadomości od dziewczyn i widziałam również, że poparły to kobiety polskiego biznesu (...) Ja myślałam, że nikt się nie odważy do Lipińskiej czegoś takiego powiedzieć. No przecież to trzeba być kompletnym wariatem, żeby do laski, która bez ogródek mówi na temat seksu, co jest podobno takim wielkim tabu, zwrócić się w ten sposób. 

Lipińska zapowiedziała także, że ma zamiar piętnować i zwalczać wszelkie przejawy tego rodzaju zachowań w stosunku do kobiet. 

- Ja znam od mężczyzn szacunek, ale wiem też, że ten świat nie jest idealny. I ja będę to tępić, będę zagrzewać kobiety do tego, że za każdym razem, kiedy poczują się upokorzone, one po prostu o tym powiedzą, bo mają do tego prawo. 

Blanka poinformowała także, że fotoreporterowi odebrano akredytację dziennikarską na kinową premierę "365 dni".

Zagłosuj

Wybierasz się na "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF