Zamknij

Blanka Lipińska pokazała okładkę trzeciej części „365 dni”. Kiedy premiera?

Maciej Friedrich
10.04.2019 11:06
Blanka Lipińska pokazała okładkę trzeciej części „365 dni”. Kiedy premiera?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Blanka Lipińska, autorka kontrowersyjnych powieści „365 dni” i „Ten dzień”, pochwaliła się w sieci okładką trzeciej już części książkowej serii opowiadającej o Laurze i Massimo. Kiedy tytuł pojawi się na półkach?

Blanka Lipińska to promotorka KSW Ring Girls i hipnotyzerka. Niespodziewanie przebojem wdarła się również na księgarskie półki. Jej powieść erotyczna „365 dni”, szumnie zapowiadana jako połączenie „50 twarzy Greya” i „Ojca Chrzestnego”, okazała się sprzedażowym hitem. Choć wielu krytyków zarzucało tytułowi miałką fabułę i epatowanie niezbyt smacznymi opisami, kontrowersje wokół książki zapewniły jej ogromny sukces. Nie bez znaczenia była również promocja, w której pomogły koleżanki Lipińskiej, Doda oraz Natalia Siwiec.

Blanka postanowiła pójść za ciosem i wydała kontynuację przygód Laury i mafiosa Massimo. „Ten dzień” również cieszył się doskonałymi wynikami sprzedażowymi, autorka po raz kolejny oparła się na sprawdzonej formule, która zapewniła jej rozgłos. Kwestią czasu było pojawienie się części trzeciej.

ZOBACZ: "Big Brother": Blanka Lipińska weszła do domu Wielkiego Brata

Kolejne 365 dni
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Blanka Lipińska prezentuje okładkę trzeciej części „365 dni”

Blanka Lipińska postanowiła pochwalić się fanom okładką swojej najnowszej powieści „Kolejne 365 dni”. Jak twierdzi, twarz na okładce przedstawia jednego z bohaterów. Na swoim profilu na Instagramie autorka opublikowała wpis.

„Krótko, zwięźle i na temat! Premiera książki »Kolejne 365 dni« 29 maja 2019. Przedsprzedaż w empik.com rusza już w najbliższą środę! Zamawiajcie
i koniecznie dajcie znać w komentarzach, co myślicie o okładce...chętnie poczytam, jak Waszym zdaniem ma się ona do dalszych losów bohaterów... jeśli ktoś ma wątpliwości jak wygląda Nacho w powieści...to już nie ma” – napisała.

Zagłosuj

Czytałeś/aś książki Blanki Lipińskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF