Zamknij

365 dni: Michele Morrone szczerze o sławie. Filmowy Massimo ma prywatną ochronę?

Maciej Friedrich
07.02.2020 18:40
365 dni: Michele Morrone szczerze o sławie. Filmowy Massimo ma prywatną ochronę?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Michele Morrone to jedna z gwiazd filmu "365 dni", opartego na bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. Aktor zyskał w Polsce ogromną popularność. W wywiadzie opowiedział o tym, jak radzi sobie ze sławą. Przyznał, że towarzyszą mu ochroniarze. 

Film "365 dni" wszedł do kin i wiele wskazuje na to, że odniesie komercyjny sukces. Oparta na bestsellerowej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej produkcja wzbudza nie mniej kontrowersji niż jej książkowy odpowiednik. Nie zmienia to faktu, że fani prozy Lipińskiej zapowiedzieli szturm na kina. 

Popularność filmowych "365 dni" to w dużej mierze zasługa zaangażowania do produkcji włoskiego aktora, którego fanki książki utożsamiają z postacią Massimo. 29-letni Michele Morrone dzięki roli przystojnego mafiosa zyskał w Polsce szerokie grono fanów. Podczas premiery "365 dni" w rozmowie z portalem Plotek opowiedział o tym, jak radzi sobie z popularnością w naszym kraju. 

365 dni: Michele Morrone musi mieć ochronę. Aktor opowiedział o popularności

W rozmowie z portalem Michele Morrone został zapytany, jak radzi sobie z popularnością po tym, jak dołączył do obsady "365 dni". Wyznał, że ma dwóch ochroniarzy. 

- Jak sobie z tym radzę? Mam dwóch ochroniarzy. Tu jest wielu ciepłych ludzi, dają mi wiele miłości i ja to przyjmuję. Zawsze dziękuję moim fanom, bo dzięki nim tu jestem. Pracowałem całe życie na to, żeby być w tym miejscu i teraz cieszę się chwilą. 

Filmowy Massimo przyznał także, że w filmowej ekipie "365 dni" czuł się doskonale, tworząc rodzinę. 

- Tomek, reżyser, stał mi się bliski jak brat (...) Blanka jest teraz moją dobrą przyjaciółką. Zawsze, kiedy przyjeżdżam do Polski, czuję się bardzo dobrze - opisuje Morrone. 

Zagłosuj

Chcesz obejrzeć "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF