Zamknij

Gwiazda "365 dni" wypoczywa w Egipcie, mając koronawirusa. Nie może wrócić do domu

27.11.2020 15:04
Natalia Janoszek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Natalia Janoszek utknęła w Egipcie. Aktorka znana z filmu "365 dni" jest zarażona koronawirusem. Niestety kolejne testy dają wynik pozytywny, przez co gwiazda nie może wyjechać do domu. 

Natalia Janoszek to aktorka znana z głośnej produkcji "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. W filmie wcieliła się w postać Karoliny. Choć nie była to duża rola, rozsławiła nazwisko aktorki w Polsce. Do tej pory 30-latka z Bielska-Białej była znana głównie za granicą jako gwiazda bollywoodzkich produkcji. Ponadto zagrała w "Dreamz", "Flame", "Death Rang" i "The Green Fairy" i brała udział w konkursach piękności. 

Natalia Janoszek zdołała zgromadzić pokaźne grono wielbicieli. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 305 tys. użytkowników. Od blisko miesiąca gwiazda publikuje zdjęcia z wakacji w Egipcie, gdzie oprócz wypoczywania na plaży, oddaje się nurkowaniu i kitesurfingowi. Jednak sytuacja nie przedstawia się tak różowo, jak na zdjęciach. Natalia Janoszek odbywa bowiem "przymusowe" wczasy, a wszystko przez to, że od czterech tygodni otrzymuje pozytywny wynik na obecność koronawirusa. 

Baron na Tinderze? Były partner Blanki Lipińskiej zdegustowany. "Poznałem dno internetu"

365 dni: Natalia Janoszek utknęła w Egipcie przez koronawirusa

Podczas pobytu w egipskim kurorcie gwiazda "365 dni" musiała zrobić obowiązkowy test na SARS-CoV-2. Wynik wyszedł pozytywny, mimo że aktorka nie skarży się na żadne objawy. 

Po przylocie do Egiptu każdy ma obowiązkowo robione testy. Po 24 godzinach okazało się, że jestem pozytywna i trafiłam na 10 dni kwarantanny – powiedziała aktorka w rozmowie z Plejadą. 

W tej sytuacji wyjazd z Egiptu jest niemożliwy. Natalia Janoszek musi poczekać, aż wynik testu jednoznacznie wskaże brak obecności wirusa. 

Od czterech tygodni jestem 'pozytywna'. I chociaż przeszłam 10 dni izolacji i wedle prawa jestem zdrowym człowiekiem, to nie mogę wrócić do kraju. Wszystko dlatego, że, zgodnie z prawem, trzeba mieć wynik negatywny, aby podróżować. Trochę ironicznie, ale w Egipcie jestem zdrowa, poza Egiptem już nie... To tak, jak w Polsce: wszystkich pozytywnych po 10 dniach kwarantanny po prostu wypuszczają i już nikt nie robi im testów - podkreśliła w Plejadzie gwiazda "365 dni". 

Aktorka poinformowała o swojej sytuacji także na Instagramie. 

Jestem idealnym dowodem na to, że bezobjawowe przypadki istnieją (ciężko negować 5 dodatnich testów). Dlatego proszę Was, dbajcie o bliskich zachowując dystans, szczególnie od osób starszych, które zdecydowanie gorzej to przechodzą. Dbajcie o innych nosząc maseczkę nawet gdy wydaje Wam się, że jesteście zupełnie zdrowi, bo jak widzicie na moim przykładzie nigdy nie wiadomo. A przede wszystkim dbajcie o siebie, swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, bo zdrowy organizm radzi sobie zdecydowanie lepiej. Bądźmy dla siebie mili, bądźmy wyrozumiali, jesteśmy w tym razem i wierzę, że razem to przetrwamy - napisała. 

Tymczasem Natalia Janoszek korzysta z przedłużonych wczasów ile może. Na Instagramie pojawiło się właśnie gorące zdjęcie, na którym możemy oglądać aktorkę w skąpym bikini.