Zamknij

Premiera filmu "365 dni". Blanka Lipińska pokazała rodziców na ściance

Patrycja Chudolińska
06.02.2020 21:29
Blanka Lipińska premiera 365 dni
fot. Mateusz Jagielski/East News

W czwartek 6 lutego odbyła się oficjalna premiera filmu "365 dni". Na wydarzeniu w Warszawie pojawiły się największe nazwiska polskiego show-biznesu, fotoreporterzy i dziennikarze. Nie mogło również zabraknąć najbliższych osób Blanki Lipińskiej, czyli jej rodziców. Mama pisarki wyglądała zjawiskowo.

365 dni: Oficjalna premiera filmu

W czwartek 6 lutego odbyła się premiera filmu "365 dni". Ekranizacja powieści erotycznej Blanki Lipińskiej trafi do kin już w piątek 7 lutego. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć samej autorki, reżyserki filmu Barbary Białowąs oraz odtwórców głównych ról: Anny Marii Siekluckiej i włoskiego aktora Michele Morrone. Nie zabrakło również rodziców Blanki Lipińskiej, którzy zapozowali razem z córką na ściance. Tata Grzegorz i mama Małgorzata zachwycili fotografów.

Blanka Lipińska pokazała rodziców

Blanka Lipińska przed seansem podziękowała rodzicom za wsparcie. Choć w jednym z wywiadów przyznała, że mama nie czytała jej powieści ze względu na tematykę, w czwartek pojawiła się na premierze, by razem z córką uczcić jej sukces.

Rodzice Blanki z zadowoleniem pozowali do zdjęć. Widać, że pisarka odziedziczyła urodę właśnie po pięknej mamie. Pani Małgorzata wybrała na tę okazję długą, zmysłową kreację w odcieniu pudrowego różu, włosy naturalnie spięła, a całość przypieczętowała delikatnym makijażem. Grzegorz Lipiński wybrał czarny golf i dopasowany garnitur. Sama Blanka Lipińska zjawiła się w zjawiskowej sukni do ziemi, ozdobionej piórami.

Blanka Lipińska z rodzicami
fot. Adam Jankowski/REPORTER

RadioZET.pl/PCh