Zamknij

40 kontra 20: nowe randkowe show TVN. Poznaliśmy pierwsze uczestniczki

15.06.2021 14:31
40 kontra 20, nowy program TVN
fot. materiały prasowe / TVN

"40 kontra 20" to nowe randkowe show, które pojawi się na antenie TVN7. W sieci pojawiły się już informacje o pierwszych uczestniczkach. Producenci postawili na różnorodność, z jednej strony w programie zobaczymy lekarkę medycyny estetycznej, a z drugiej gwiazdę TikToka.

Programy randkowe przeżywają obecnie swój renesans. "Hotel Paradise" i "Love Island" przetarły szlaki po tym, jak z ekranów zniknął "Bar", "Big Brother" i inne tego typu produkcje. Widzowie pokochali także "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" od Telewizji Polskiej, słowem, miłosne perypetie przyciągają widzów przed ekrany i budzą niemałe emocje. Nic w tym dziwnego, że powstają coraz to nowe wariacje na temat znanych hitów. Obecnie możemy oglądać między innymi "One Night Squad", a pod koniec czerwca na antenie TVN7 ma pojawić się nowy potencjalny hit. Formuła "40 kontra 20" jest jednak świeża i nie kopiuje znanych już pomysłów.

W założeniu program ma pomóc w obaleniu stereotypów dotyczących wieku. Dwóch panów, starszy i młodszy, pokaże uczestniczkom, jak wygląda jego życie, a kilkanaście pań będzie walczyło o ich względy i spróbuje skraść serce. Nie zabraknie randek oraz zadań przygotowanych przez producentów. W finałowym odcinku każdy z mężczyzn wybierze swoją wybrankę spośród tych, które dotrwają do końca, ponieważ raz w tygodniu któraś z nich pożegna się z programem. Wśród pań znajdą się piękności w przedziale wiekowym od 20 do 50 lat. Portal Pudelek poinformował o dwóch pierwszych uczestniczkach.

ZOBACZ TAKŻE: Intymne sceny w "Hotelu Paradise". Wszystko zobaczyła mama jednego z uczestników

40 konta 20: pierwsze uczestniczki nowego randkowego show TVN

Portal Pudelek zdradził szczegóły dotyczące pierwszych dwóch kobiet, które zawalczą o serca uczestników "40 kontra 20". Beata Dethloff zajmuje się medycyną estetycznej i jest doktorem endokrynologii. To prawdziwa kobieta biznesu, która ma posiadać kilka własnych klinik i świadczyć usługi krajowym celebrytom, doskonale zna zatem środowisko show-biznesu. Po pracy lubi czytać, spotykać się z przyjaciółmi i rodziną, uprawiać sport i medytować. Sama siebie uważa za odważną, co z pewnością przyda się w programie.

O względy któregoś z panów walczyć będzie także Oliwia Krzemińska, studentka kosmetologii. Jak informuje Pudelek, swoją karierę wiąże z nowoczesnymi mediami, z powodzeniem radzi sobie na TikToku, gdzie zgromadziła ponad 1,5 miliona polubień. W utrzymaniu kondycji i nienagannej figury ma pomagać jej wrotkarstwo.

- Twierdzi, że jest "zwariowana, ambitna i ciekawa świata", a najbardziej lubi się za "spontaniczność, odwagę i zachłanność na życie" (...) Jej ideał partnera, którego nieustannie szuka, to wysportowany i zdecydowany mężczyzna - czytamy w opisie uczestniczki na Pudelku.

Jak widać, producenci postawili na różnice między uczestniczkami, co z pewnością pomoże show.