Zamknij

50-letnia gwiazda TVN chwali się odważną ciążową fotką

Redakcja
23.04.2018 12:58
Kinga Korta
fot. Instagram

Kinga Korta zasłynęła dzięki programowi TVN „Żony Hollywood”. 50-letnia gwiazda jest w zaawansowanej ciąży i właśnie pochwaliła się zdjęciem z odważnej ciążowej „sesji” zdjęciowej.

Kinga Korta, jedna z bohaterek popularnego programu TVN „Żony Hollywood”, pochwaliła się w sieci swoim ciążowym zdjęciem. Niedawno 50-letnia już gwiazda poinformowała, że spodziewa się dziecka. Teraz jest w trzydziestym drugim tygodniu ciąży i chętnie pokazuje swój zaokrąglony brzuch.

Nie stroni przy tym od odsłaniania ciała, a najnowsze zdjęcie mocno odsłania jej krągłości, bo celebrytka ma na sobie tylko dół bielizny, a piersi zasłania ręką.

— Nie mogę się doczekać czasu, kiedy mój synek pojawi się na świecie. Jestem taka podekscytowana! Jako przyszła mama wiem, jak ważne jest, by być obecną w życiu dziecka [...]. Teraz mam tę pewność, że z pełnym zaangażowaniem mogę poświęcić się mojemu dziecku. Że będę się nim opiekować, poświęcać mu czas i być przy nim! — napisała celebrytka.

Komentujące zdjęcie są zachwycone świetnym wyglądem kobiety. Uważają, że Kinga promienieje, a jej zdjęcia są dowodem na to, że ciąża nawet w dość późnym wieku może być pięknym okresem w życiu kobiety.

RadioZET.pl/SA