Zamknij

70-letni Richard Gere i jego obecna żona spodziewają się dziecka

Redakcja
18.09.2018 13:04
Richard Gere
fot. Sputnik/EAST NEWS

Richard Gere i jego obecna żona - Alejandra Silva - ogłosili właśnie, że spodziewają się dziecka. Jako pierwszy dowiedział się o tym... Dalajlama.

Aktor Richard Gere nie może narzekać na brak szczęścia w życiu rodzinnym. 70-letni już hollywoodzki gwiazdor i jego dużo młodsza żona, Alejandra Silva, spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Zanim jednak tę wiadomość obwieścili światu, udali się w odwiedziny do Dalajlamy. Tybetański przywódca pobłogosławił nienarodzone dziecko podczas spotkania w Rotterdamie. Wtedy już informację przyszli rodzice mogli przekazać oficjalnie.

70-letni Richard Gere i jego żona spodziewają się dziecka

Jako pierwsza podzieliła się nią na Instagramie Alejandra Silva. Pokazała fotkę właśnie ze spotkania z Dalajlamą i wyjaśniła, że nie chciała zrobić tego wcześniej, przed błogosławieństwem. Dziecko ma przyjść na świat już na początku przyszłego roku.

Richard Gere i Alejandra Silva pobrali się niespełna pół roku temu - w kwietniu 2018 - jednak razem byli już niemal od czterech lat. Jak widać, ich związek - mimo dokładnie 35 lat różnicy wieku pomiędzy nimi - stale się rozwijał i wreszcie zdecydowali się na kolejny krok, jakim jest rodzicielstwo.

Alejandra ma 35 lat i jest hiszpańską aktywistką i publicystką. Ma pięcioletniego syna z poprzedniego małżeństwa. Z kolei Richard Gere jest już ojcem 18-letniego dziś Homera Jamesa Jigme.

RadioZET.pl/SA