Zamknij

74-letnia Bogumiła Wander opowiada o seksie z 79-letnim mężem

Redakcja
19.05.2018 18:37
Bogumiła Wander
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

74-letnia ikona polskiego dziennikarstwa - Bogumiła Wander - w niedawnym wywiadzie opowiedziała o związku z Krzysztofem Baranowskim. Pojawiły się też pytania o seks.

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski są parą od wielu lat. Choć kiedy się poznali jeszcze w latach 70. on był żonaty, a ona po rozwodzie, szybko połączyło ich płomienne uczucie. Na ślub zdecydowali się dopiero w 2005 roku, choć i bez tego tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show biznesu.

Niedawno w magazynie "Viva" pojawił się wywiad, w którym para opowiedziała o swoim związku i uczuciach. Pojawił się też temat seksu. Bogumiła Wander zdecydowała się zdradzić nieco szczegółów ze swojego życia intymnego. Przyznała, że w relacji z Baranowskim nie była łatwa. Nie miała przed nim wielu mężczyzn, jednak właśnie seks z nim był bardzo emocjonujący. Diwa telewizji wyjawiła też, że seks w związku miał dla niej olbrzymie znaczenie.

- Dla mnie pieniądze niewiele znaczą. O wiele ważniejszy był seks. Okazało się, że z Krzysztofem do siebie pod tym względem bardzo pasujemy. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że może być taka namiętność - powiedziała dziennikarka. - Nie byłam łatwa, nie miałam wielu facetów. Ale z Krzysztofem seks był inny, pełen emocji, tak jak całe jego życie - dodała.

Czyżby te wyznania były "przygotowaniem gruntu" pod promocję zapowiadanego kilka tygodni temu filmu o romansie Bogumiły Wader i Krzysztofa Baranowskiego? Przypomnijmy, że na początku maja w jednej z wypowiedzi żeglarz zdradził, że pojawił się pomysł stworzenia filmu biograficznego o nim. Miałby się go podjąć reżyser Kryspin Pluta. Podobno w roli Bogumiły Wander pojawić się może Joanna Moro, jednak żadne szczegóły nie są znane.

Film zapowiadany jest na 2019 rok.

RadioZET.pl/Viva/Plejada/SA