Zamknij

8 Wspaniałych: kiedy startuje nowy program Marty Manowskiej? Jest data premiery

Judyta Wanicka
06.03.2020 23:09
Marta Manowska
fot. Jan Bielecki/East News

"8 Wspaniałych" to nowy program z Martą Manowską w roli prowadzącej. Program zadebiutuje na antenie TVP1 w marcu. Dokładna data premiery nowego programu Marty Manowskiej jest już znana. 

8 Wspaniałych - kiedy pierwszy odcinek programu?

Marta Manowska zakończyła drugi sezon "Sanatorium Miłości" i już niedługo pojawi się w Jedynce w kolejnym show. Nowy program Marty Manowskiej nosi tytuł "8 Wspaniałych". Gwiazda pokaże w nim wzruszające historie mężczyzn po przejściach, którzy walczą o spełnienie swoich marzeń. Premierowy odcinek programu "8 Wspaniałych" TVP1 pokaże w niedzielę, 22 marca, o godzinie 17:30. 

8 Wspaniałych - o czym jest nowy program Marty Manowskiej?

Bohaterami programu Marty Manowskiej będzie tytułowych "8 wspaniałych", czyli mężczyzn z bagażem doświadczeń, często dramatycznych i poruszających do łez. Podzielą się oni historiami swojego życia. Nie zabraknie trudnych rozmów o tęsknocie za rodziną, utraconą miłością, odrzuceniu przez najbliższych oraz opowieści o sukcesach, walce, męskości i ojcostwie. Zaproszeni mężczyźni podejmą się także męskich wyzwań na łonie natury oraz spróbują zmierzyć się z typowo kobiecymi zajęciami. Czeka ich m.in. off-road, gry psychologiczne i wieczorki artystyczne przy kominku. Program liczy 10 odcinków, a scenerię dla spotkań stanowią malownicze tereny wsi Roskosz na Lubelszczyźnie. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać "8 Wspaniałych"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw