Zamknij

8 wspaniałych: Zmiana daty emisji nowego programu Marty Manowskiej

Sylwia Wamej
20.03.2020 12:21
Marta Manowska
fot. Viphoto/ East News

"8 wspaniałych" to nowy program Marty Manowskiej. Format rusza od piątku, 20 marca. Program miał mieć premierowe emisje w niedziele o godz. 17.30, jednak w tym paśmie emitowane będą jego powtórki. Zmiana związana jest z epidemią koronawirusa.

8 wspaniałych:  Nowy program Marty Manowskiej rusza od 20 marca

"8 wspaniałych" to nowy program Marty Manowskiej, który swoją emisję rozpocznie od piątku, 20 marca. "8 wspaniałych”  to liczący 10 odcinków autorski program Telewizji Polskiej. Wystąpi w nim wyłonionych w castingach ośmiu samotnych mężczyzn w wieku od 38 do 49 lat chcących zwiększyć swoją atrakcyjność u kobiet.

"To bardzo fajny i ciekawy program stworzony z myślą o widzu takich reality-show jak „Rolnik szuka żony”, czy „Sanatorium miłości”. Jest to nasz autorski i może trochę ryzykowny projekt, ale myślę, że widzowie go pokochają" - mówił kilka tygodni temu Jacek Kurski.

Początkowo cykl miał być premierowo emitowany w niedziele o godz. 17.30 (od 29 marca). Jedynka pokazywać będzie wtedy emisje powtórkowe, a pierwszy odcinek zostanie wyemitowany  22 marca.

8 wspaniałych: Emisja programu zmieniona przed epidemię koronawirusa

Jak dowiedział się portal Wirtualne Media nagła, podjęta w środę zmiana pasma emisji premier „8 Wspaniałych” wynika z powodu zmian ramówkowych spowodowanych epidemią koronawirusa.

Program "8 wspaniałych" będzie można oglądać w piątki o godz. 20.35, począwszy od 20 marca na antenie TVP1.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/Wirtualnemedia.pl/ SW