Zamknij

Adam Fidusiewicz pokazał nietypowe zdjęcie. "Byłbyś piękną kobietą"

22.06.2020 11:04
Adam Fidusiewicz
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Adam Fidusiewicz w żeńskiej wersji? Aktor pokazał w sieci swoje zdjęcie, na którym ma bardzo długie włosy i wygląda jak kobieta. "Mam zaszczyt zaprezentować swoją kobiecą wersję" - napisał.

Adam Fidusiewicz zapuścił włosy? Aktor pochwalił się ciekawą przeróbką swojego zdjęcia. Na fotce, którą opublikował na Instagramie, widać go w kobiecej wersji. Dawno temu Fidusiewicz nosił nieco dłuższe pasma, ale w takich jeszcze go nie widzieliśmy. "Mam zaszczyt zaprezentować swoją kobiecą wersję" - napisał przy zdjęciu, dziękując za "operację" Cyber Marianowi, który dokonał metamorfozy za pomocą FaceApp.

Adam Fidusiewicz jako kobieta

Trzeba przyznać, że Maks z "Na Wspólnej" prezentuje się w tej wersji bardzo zmysłowo. Nie uszło to uwadze internautów. W komentarzach przekonują, że omal nie dali się nabrać, widząc jakąś "dziewczynę bardzo podobną do Fidusiewicza".

"Przemawia do mnie ta wersja. Byłbyś piękną kobietą" - napisała jedna z internautek. "Uroda jak w high fashion" - dodaje inna. Ktoś inny proponuje: "Może jakaś randka?".

Wygląda na to, że Fidusiewicz zainspirował się kobiecymi wersjami kandydatów na prezydenta, które pojawiły się w sieci po debacie prezydenckiej.

Kandydaci na prezydenta jako kobiety. Zabawna przeróbka internautów

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS