Zamknij

Adam Małysz pokazał się z żoną. Fani zdumieni wyglądem Izy. "Ledwie poznałam"

30.09.2020 14:22
Adam Małysz
fot. MAREK DYBAS/REPORTER/EAST NEWS

Adam Małysz z żoną Izabelą pokazali się na Instagramie. Internauci są pod wrażeniem ukochanej skoczka, która - jak twierdzą - przez ostatnie lata wyraźnie wypiękniała. Jak dzisiaj wygląda Izabela Małysz? 

Adam Małysz pochwalił się wspólnym zdjęciem z żoną. Dawno niewidziana Izabela Małysz wzbudziła mnóstwo emocji. Większość internautów pamięta ją bowiem z czasów największej świetności skoczka, czyli sprzed prawie dwóch dekad. Już wówczas jej uroda budziła podziw. Jednak przez lata Izabela Małysz wyraźnie się zmieniła i to na wielki plus. Fani są pod wrażeniem tego, jak obecnie prezentuje się żona Adama Małysza. W komentarzach zaroiło się od komplementów. Niektórzy przyznawali wprost, że żona skoczka jest jak wino, a upływ czasu wyraźnie działa na jej korzyść. 

Izabela Małysz trwa przy "Orle z Wisły" niezmiennie od 23 lat. Ich ślub odbył 16 czerwca 1997 roku. Skoczek miał wówczas 19 lat, a jego małżonka 18. Cztery miesiące później przyszła na świat ich córka, Karolina. Izabela Małysz zawsze dbała o męża. Gdy po Pucharze Świata 2000/2001 w Polsce wybuchła małyszomania, wspierała go na zawodach, dbała o dom i była wdzięczną wizytówką w mediach. Razem z nim przeżywała zwycięstwa i porażki. Mimo częstej rozłąki spowodowanej zawodami Małyszom udało się zbudować silne więzi. Obecnie można ich śledzić na Instagramie, gdzie chętnie pokazują się razem na zdjęciach. 

Adam Małysz pokazał się z żoną. Izabela Małysz wypiękniała

Po latach intensywnej kariery Adam Małysz chętnie odpoczywa w rodzinnym gronie. Ostatnio Mistrz z Wisły pojawił się na chrzcinach, a towarzyszyła mu jak zawsze Izabela Małysz

Wczoraj, wraz z małżonką, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystości Chrztu Świętego Antosia - syna mojej chrześniaczki. Spędziliśmy bardzo przyjemnie czas w gronie rodzinnym - napisał  pod zjdęciem. 

Fani zwrócili uwagę na piękną żoną Adama Małysza. 

Żona im starsza, tym ładniejsza, bez kitu. 

Pamiętam panią Izę sprzed lat, jak jeszcze Adam skakał. Dzisiaj tak piękna, że ledwie ją poznałam!

Pani Iza wygląda jak milion dolarów 

Trudno się z tym nie zgodzić, patrząc na stare zdjęcia Izabeli Małysz. Pamiętacie, jak żona skoczka wyglądała lata temu? 

izabela malysz
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST NEWS
malysz iza
fot. TRICOLORS/East News
iza malysz w
fot. Jan KUCHARZYK/East News

Posłuchaj podcastu