Zamknij

Wiadomo, co Małyszowie podarowali córce z okazji ślubu. Mieli gest!

07.09.2021 10:42
Adam Małysz i Izabela Małysz
fot. Mateusz Jagielski/East News

Adam Małysz z żoną Izabelą w ubiegłą sobotę bawili się na ślubie córki Karoliny, która wyszła za Kamila Czyża. Małyszowie podarowali młodym wyjątkowy prezent. O takim czymś wielu nowożeńców może tylko pomarzyć. 

Adam Małysz i występująca obecnie w "Tańcu z gwiazdami"  Izabela Małysz wydali za mąż jedyną córkę. W sobotę 4 września Karolina Małysz poślubiła swojego narzeczonego Kamila Czyża - pasjonata sportu i uczestnika wyścigów motocyklowych. Wesele odbyło się w rodzinnej Wiśle i, jak na górali przystało, było rodzinne i bardzo huczne. Goście mieli bawić się aż dwa dni.

Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z wesela Karoliny Małysz. Widać, na nich nie tylko pannę młodą w przepięknej sukni, ale także popisy taneczne Izabeli Małysz. Uczestniczce "Tańca z gwiazdami" wyraźnie udzielił się duch programu, bo pozowała z mężem niczym ze Stefano Terrazzino, zarzucają mu nogę na biodra, a na udostępnionych przez Karolinę relacjach widzimy, jak gwiazda polsatowskiego show szaleje na środku parkietu.

Córka Adama Małysza wyszła za mąż. Miała dwie suknie, a w jednej wyglądała jak wróżka

Karolina Małysz wzięła ślub. Jaki prezent dostała od rodziców? 

Małyszowie nie żałowali pieniędzy nie tylko na wesele, ale także na prezent. Pragnęli, żeby było to inwestycja ułatwiająca młodym start we wspólne życie, coś, z czego córka i zięć będą mogli skorzystać w dowolnej chwili. Adam Małysz zdradził w wywiadzie, że razem z Izą podarowali Karolinie talon na zakup mieszkania.

- Młodzi sami wybiorą, gdzie chcą mieszkać. Przed nimi jeszcze studencki okres, więc mają czas. Na pewno podejmą rozsądną decyzję - powiedział Plotkowi Adam Małysz. 

Przed 23-letnią Karoliną i Kamilem jeszcze rok nauki, potem będą mogli skupić się w pełni na wyborze własnego lokum. Para tworzy związek od 2017 roku, zaręczyny nastąpiły dwa lata później.