Zamknij

Adam Sztaba pokazał stare zdjęcia z "Idola". Minęło niemal 20 lat [FOTO]

Maciej Friedrich
26.03.2020 15:12
Adam Sztaba pokazał stare zdjęcia z "Idola". Minęło niemal 20 lat [FOTO]
fot. SEBASTIAN WOLNY/East News

Adam Sztab postanowił podzielić się z fanami archiwalnymi zdjęciami z planu "Idola". Możemy na nich zobaczyć między innymi młodego Krzysztofa Zalewskiego i Kubę Wojewódzkiego. Jak przez niemal 20 lat zmieniły się gwiazdy programu?

"Idol" był jednym z pierwszych programów typu talent show emitowanych przez krajowe stacje telewizyjne. Muzyczny program oparty na brytyjskiej licencji pojawił się w ramówce Polsatu w kwietniu 2002 roku i bawił widzów przez 3 lata. Po długiej przerwie ponownie pojawiał się na ekranach od lutego do maja 2017 roku.

Jedną z gwiazd "Idola" był Adam Sztaba, uznany polski kompozytor, dyrygent i pianista. Jako juror "Idola" zyskał dodatkową popularność i dużą sympatię widzów show. Sztaba postanowił wykorzystać przymusową kwarantannę spowodowaną pandemią koronawirusa do przejrzenia archiwalnych zdjęć.

 Alicja Janosz skończyła 34 lata. Tak dziś wygląda zwyciężczyni pierwszego „Idola” [ZDJĘCIA]

Adam Sztaba pokazał zdjęcia z planu "Idola". Tak wyglądały gwiazdy programu

Na profilu Adama Sztaby na Instagramie pojawił się post, który będzie niemałą gratką dla wielbicieli "Idola" oraz wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć archiwalne zdjęcia gwiazd. Dyrygent opublikował galerię zdjęć z planu programu.

- Magiczny świat sprzed #zostańwdomu - nostalgicznie napisał Sztaba.

Na zdjęciach możemy zobaczyć nie tylko młodszego o niemal 20 lata Adama, ale także Elżbietę Zapędowską, Kubę Wojewódzkiego, Tomka Makowieckiego. Szokiem dla fanów Krzysztofa Zalewskiego może być jego styl długowłosego rockmana.

Fani nie kryli zachwytu nad archiwalnymi zdjęciami i komentowali styl gwiazd sprzed lat.

- Bujałam w panu panie Adamie. Moje nastoletnie lata szczenięce. Ale ta koszula szpitalna tzn. ta w paski to mnie niszczy.

- Boskie wspomnienia, wszyscy piękni i młodzi.

- Uuu jakie stylowe koszulki, mój mąż też w takich mnie podrywał - żartowali internauci.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Idola"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF