Zamknij

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zaręczyli się? "Bawimy się i cieszymy narzeczeństwem"

Judyta Wanicka
12.09.2019 16:38
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
fot. Piotr Fotek/REPORTER/EASTNEWS

Gwiazdy "Rodzinki.pl" Wiktorka Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są już po zaręczynach? Tak wynika z wypowiedzi Wiktorii Gąsiewskiej, która wyznała w wywiadzie, że razem z ukochanym cieszą się narzeczeństwem. Czyżby 20-letnania aktorka i jej młodszy ukochany właśnie szykowali się do ślubu?

Wiktoria Gąsiewska z "Rodzinki.pl" wywołała spore zamieszanie wśród fanów. 20-letnia udzieliła wywiadu "Super Expressowi", w którym podzieliła się informacjami na temat aktualnego statusu swojego związku z Adamem Zdrójkowskim. Zapytana o plany związane ze ślubem gwiazda odparła, że na razie o tym nie myśli, za to woli cieszyć się narzeczeństwem. Wypowiedź zaintrygowała wszystkich, którzy śledzą miłosny związek młodziutkich gwiazd. Czy to oznacza, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są już po zaręczynach?

Wiktoria Gąsiewska zaręczyła się z Adamem Zdrójkowskim?

Media i fani od dawna spekulują na temat zaręczyn Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. O tym, że 19-letni aktor podarował ukochanej pierścionek, plotkowano już kilka miesięcy temu. Wiktorka szybko zdementowała te doniesienia. Ale jej wypowiedź dla tabloidu rzuciła nowe światło na sprawę. Czyżby gwiazdy "Rodzinki.pl" już dawno były po słowie, tylko nie chciały się do tego przyznać?

W rozmowie z "Super Expressem" Wiktoria Gąsiewska zapewniła, że między nią a Adamem wszystko pozostaje w najlepszym porządku. Do ślubu jednak im się nie spieszy. Ciekawiej zabrzmiało tylko stwierdzenie, że obecnie wolą cieszyć się swoim narzeczeństwem. 

Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają... Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Nic dziwnego, że młodym aktorom nie spieszno do sformalizowania związku skoro nawet ze sobą nie mieszkają. Wiktoria ma już jednak własny kącik w mieszkaniu ukochanego.

Mam swoje miejsce w szafie, gdzie trzymam trochę swoich ubrań, i miejsce w łazience na płyn do demakijażu i kilka kosmetyków do pielęgnacji - zdradziła Wiktoria Gąsiewska.

Zagłosuj

Czy zaręczyny w wieku 20 lat to dobry pomysł?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw