Zamknij

Adam Zdrójkowski komentuje doniesienia o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską: "To absurd"

Sylwia Wamej
13.12.2019 13:19
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Adam Zdrójkowski odniósł się do rzekomego rozstania z Wiktorią Gąsiewską, o którym ostatnio huczało. Młody gwiazdor "Rodzinki.pl"  skomentował w wywiadzie dla Plejada.pl plotki o rozstaniu z dziewczyną. Co powiedział?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są parą od ponad dwóch lat. Ostatnio nad ich związkiem zawisły czarne chmury. Pojawiły się doniesienia, że para rozstała się. Młodzi aktorzy mieli pokłócić się na planie "Rodzinki.pl", w której razem grają. Dodatkowo oliwy do ognia dodał post Wiktorii na Instagramie. "Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa" - napisała gwiazda.

Adam Zdrójkowski postanowił odnieść do plotek o rozstaniu w rozmowie z serwisem Plejada.pl. Stwierdził, że to "jest jakiś absurd", jednak nie zaprzeczył, że między nimi doszło do kłótni.

"To jest jakiś absurd. Była kłótnia, ale największą aferą jest to, że mamy po prostu kreta na planie, który rozpowiada wszystko, co się dzieje" - powiedział Adam Zdrójkowski serwisowi Plejada.pl.

Adam Zdrójkowski komentuje plotki o rzekomym rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską 

Adam Zdrójkowski zdradził też, że z Wiktorią wciąż tworzą parę."Na razie się nie rozstaliśmy. O to możecie być spokojni" - powiedział Adam Zdrójkowski. Być może tym komentarzem aktor uspokoił swoich fanów, którzy bardzo kibicują młodej aktorskiej parze.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW