Zamknij

Adam Zdrójkowski pokazał mamę. Fani zachwycili się jej urodą [FOTO]

Maciej Friedrich
03.04.2020 17:49
Adam Zdrójkowski pokazał mamę. Fani zachwycili się jej urodą [FOTO]
fot. Adrian Ciezki/REPORTER/ EAST NEWS

Adam Zdrójkowski, jeden z gwiazdorów "Rodzinki.pl", pokazał na Instagramie zdjęcie swojej mamy z okazji jej urodzin. Pani Edyta zachwyciła internautów urodą. Okazuje się, że sama cieszy się popularnością w mediach społecznościowych.

Adam Zdrójkowski to jeden z aktorów młodego pokolenia, który ogromną popularność zawdzięcza roli w serialu "Rodzinka.pl". W serialowego Kubę Boskiego wcielał się od 2011 do 2020 roku, Telewizja Polska zdecydowała się bowiem usunąć produkcję z ramówki. Okazało się, że Adam jest także świetnym tancerzem. W parze z ukochaną Wiktorią Gąsiewską (która także grała w "Rodzince") zwyciężył w finale emitowanego przez TVP2 tanecznego show "Dance, dance, dance".

Zdrójkowski jest bardzo popularny także w mediach społecznościowych, jego profil na Instagramie obserwuje już ponad milion użytkowników. To właśnie za jego pośrednictwem aktor złożył mamie urodzinowe życzenia i pokazał jej zdjęcie.

Adam Zdrójkowski pokazał zdjęcie mamy. Złożył jej urodzinowe życzenia

Adam Zdrójkowski nie zapomniał o urodzinach ukochanej mamy i z okazji jej święta opublikował jej zdjęcie na swoim Instastory.

- Stooo lat! Mamuś - napisał aktor, komentując zdjęcie mamy trzymającej bukiet kwiatów.

Okazuje się, że zachwycająca urodą Edyta Zdrójkowska także jest aktywna na Instagramie. Choć nie obserwuje jej tyle osób ile znanego syna, często dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego. W komentarzach pod nimi internauci często zachwycają się mamą Adama.

- Piękna Pani jak zawsze!

- Śliczna Pani jest.

- Pięknie! Wyglądasz super, a fanką Twoich włosów będę dożywotnio! - czytamy.

Edyta Zdrójkowska mama Adama Zdrójkowskiego
fot. Instagram:@adam_zdrojkowski

RadioZET.pl/plotek.pl/MF