Zamknij

Adam Zdrójkowski pochwalił się tatuażem na szyi. Jest komentarz Wiktorii Gąsiewskiej

Maciej Friedrich
01.07.2019 15:10
Adam Zdrójkowski pochwalił się tatuażem na szyi. Jest komentarz Wiktorii Gąsiewskiej
fot. Tomasz Urbanek/East News

Adam Zdrójkowski większości telewidzów kojarzy się z rolą Kuby Boskiego w serialu „Rodzinka.pl” oraz udziałem w show „Dance, dance, dance”. Fani do tej pory nie podejrzewali go o kontrowersyjne zachowania. Byli więc bardzo zdziwieni, gdy aktor opublikował w sieci zdjęcie z tatuażem na szyi.

Adam Zdrójkowski to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Popularność zyskał rolą Pawełka w „Rodzinie zastępczej”, ale trampoliną do poważnej aktorskiej kariery był angaż do roli Kuby Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”, w którym występuje między innymi z Tomaszem Karolakiem, Julią Wieniawą oraz Wiktorią Gąsiewską, prywatnie jego partnerką. Fani kojarzą Adama jako aktora bardzo sympatycznego i do głowy nie przyszłoby im, że może się zmienić. Tymczasem w sieci Zdrójkowski pochwalił się zdjęciem z tatuażem, na którym wygląda jak chuligan.

Adam Zdrójkowski ma tatuaż na szyi?

W niedzielę, 30 czerwca na profilu Zdrójkowskiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zadziwiło wielu fanów aktora. Adam ubrany jest w dres i z łatwością dostrzec można u niego tatuaż na szyi. Pod fotografią pojawiły się komentarze, w których fani pytali aktora, czy rzeczywiście zdecydował się wytatuować. Wątpliwości zdaje się jednak rozwiewać podpis pod zdjęciem. „Furioza soon” oznacza, że Zdrójkowski dołączył do obsady „Furiozy”, nowego filmu Cypriana T. Olenckiego, który opowiadać ma o środowisku pseudokibiców i chuliganów związanych ze światkiem przestępczym. Stylizacja jest więc związana z nową rolą. Zdjęcie skomentowała również Wiktoria Gąsiewska, ukochana aktora.

Grzeczne dziewczynki lubią niegrzecznych chłopców” – oceniła.

Adam nie jest jedyną osobą, która do roli w „Furiozie” zmieniła swój wizerunek. W filmie zobaczymy również Weronikę Książkiewicz, która wystąpi w krótkich włosach, a także Mateusza Damięckiego, który przeszedł chyba największą metamorfozę.

Premiera „Furiozy” zapowiedziana została na jesień 2019 roku.

Zagłosuj

Czekasz na premierę "Furiozy"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF