Zamknij

Adam Zdrójkowski zamknął swój biznes. Koronawirus dał się we znaki aktorowi "Rodzinki.pl"

Sylwia Wamej
14.05.2020 10:01
Adam Zdrójkowski
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Adam Zdrójkowski, znany widzom serialu "Rodzinka.pl" prowadził w Warszawie swój biznes - shot bar. Niestety, 20-latek przez pandemię koronawirusa zmuszony był zamknąć działalność.

Adam Zdrójkowski przez koronawirusa musiał zamknąć swój biznes

Adam Zdrójkowski przez pandemię koronawirusa musiał zamknąć swój biznes. Gwiazdor "Rodzinki.pl" razem ze wspólnikiem prowadził shot bar- Rykowisko. Niestety, koronawirus i obostrzenia sprawiły, że  Zdrójkowski musiał pożegnać się z prowadzeniem baru. Gdy w marcu w związku z pandemią koronawirusa zamknięte zostały bary i lokale gastronomiczne, Adam Zdrójkowski próbował ratować swój biznes, prowadząc usługi na wynos, jednak okazało się to niewystarczające dla Rykowiska.

Na Instagramie baru Zdrójkowskiego możemy przeczytać komunikat, w którym pojawiła się informacja o jego zamknięciu.

"Kochani! Z przykrością oznajmiamy, że historia Rykowiska, które znamy, kończy się właśnie w tym momencie. Niestety, pomimo ogromnego zaangażowania naszej #RykoFamilii, która wykręciła niewiarygodne sumy na zrzutce charytatywnej i pomimo imania się zadań z zupełnie dla nas nowej dziedziny jaką były #RykoWynosy, musimy się pożegnać - przynajmniej na jakiś czas.
Sytuacja związana z obowiązującymi obostrzeniami jest bardzo niepewna i my ze swojej strony nie mogliśmy podjąć tak ogromnego ryzyka, operując bardzo dużymi środkami, które w pewnej części pochodziły od Was. Nie moglibyśmy pozwolić na to, by dalej postępująca choroba zmusiła nas do tego kroku za miesiąc, nie pozwalając nam wtedy nawet na zwrot przeznaczonych przez Was wpłat. To są takie chwile kiedy mocną kreską należy oddzielić sentyment od rozumu.
Nie chcemy się żegnać na zawsze. W tej grupie ludzi dostrzegliśmy kogoś więcej niż tylko chętnych do zabawy, wiecznie 'młodych duchem' rozrabiaków. Zauważamy grupę wiernych przyjaciół, którzy trwają u naszego boku do samego końca" - czytamy.

Adam Zdrójkowski pożegnał się z serialem "Rodzinka.pl"

Dla młodego aktora to kolejna strata. Warto przypomnieć, że tuż przed pandemią aktorzy "Rodzinki.pl" w tym Adam Zdrójkowski dowiedzieli się, że serial znika z anteny TVP. Adam Zdrójkowski grał tam jedną z głównych ról.

Zagłosuj

Oglądasz polskie seriale?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW