Zamknij

Adele jeszcze szczuplejsza, niż na zdjęciu z Kingą Rusin. To fotomontaż?

Sylwia Wamej
25.02.2020 14:58
Adele
fot. Face to face/Reporter/East News

Adele jest jeszcze szczuplejsza, niż na pooscarowym zdjęciu z Kingą Rusin? Na oficjalnym fan page'u Adele pojawiło się zdjęcie jeszcze bardziej odchudzonej artystki. Fani podejrzewają, że fotografia jest fotomontażem.

Adele jeszcze szczuplejsza. Zdjęcie gwiazdy jest fotomontażem?

Adele jest jeszcze szczuplejsza, niż na słynnym zdjęciu z Kingą Rusin? W sieci pojawiła się nowa fotografia, na którym Adele wygląda na jeszcze bardziej odchudzoną. Na oficjalnym fan page'u  Adele widzimy gwiazdę w towarzystwie przyjaciół na kolacji.

Nie wszyscy fani brytyjskiej piosenkarki uwierzyli w prawdziwość zdjęcia. Internauci podkreślają, że głowa Adele jest zbyt duża w porównaniu do reszty ciała. Niektórzy wprost piszą, że zdjęcie jest przerobione. Czyżby to był fotomontaż? Tego możemy się jedynie domyślać.

Adele schudła 30 kilogramów. Niezwykła metamorfoza artystki

Prawdą jest z kolei, że Adele zrzuciła aż 30 kilogramów. Gwiazda przeszła na dietę roślinną i odstawiła wszystkie używki. Ostatnio pod wrażeniem niezwykłej metamorfozy Adele była Kinga Rusin. Dziennikarka TVN pokazała zdjęcie z Adele w odchudzonej wersji. Fotografia artystki razem z opisem pooscarowej imprezy u Beyonce obiegła już wszystkie media. Kinga Rusin została nawet bohaterką reportażu TVP, który przedstawił ją w bardzo złym świetle.

Zagłosuj

Odchudzasz się?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW