Zamknij

Adele niezdrowo chudnie? Nowe zdjęcia artystki zaniepokoiły fanów

Judyta Wanicka
31.01.2020 16:53
Adele
fot. AFP/EAST NEWS

Adele chudnie w szalonym tempie - donoszą brytyjskie tabloidy i pokazuję zdjęcia niewiarygodnie szczupłej gwiazdy. Zmiany w wyglądzie artystki zaczęły niepokoić fanów. Adele popadła w obsesję odchudzania?

Adele nigdy nie należała do najszczuplejszych artystek. Autorka przeboju "Hello" ma za sobą wieloletnie zmagania z depresją oraz burzliwy rozwód, które niekorzystnie odbiły się na jej sylwetce. Gwieździe udało się jednak spektakularnie schudnąć. Niedawno w brytyjskiej prasie pojawiły się zdjęcia odchudzonej Adele. Według doniesień artystka od 2016 roku straciła prawie 40 kilogramów. W ostatnim czasie proces miał jednak niebezpiecznie przyspieszyć.

Adela przesadziła z odchudzaniem?

Fani są zaniepokojeni tempem, w jakim chudnie Adele. Najnowsze zdjęcia wokalistki nasunęły podejrzenia, że gwiazda cierpi na zaburzenia odżywiania. Gdy do sieci trafiły zdjęcia szczupłej Adele wychodzącej z siłowni, wśród internautów zawrzało. Część fanów uznała, że Adele wygląda na wyniszczoną.

Wygląda tak smutno i niezdrowo...

Jest za chuda.

Przesadziła z odchudzaniem, to przestało wyglądać dobrze - pisali na Instagramie.

Australijski magazyn "New Idea" opublikował relacje osób z otoczenia gwiazdy, według których Adele popadła w obsesję odchudzania.

Aktywność fizyczna przerodziła się w obsesję. Wydaje się, że ona już nie umie zachować umiaru. Jeśli poprzestanie na obecnej wadze, naprawdę będzie wyglądać dobrze. Tylko ona mówi, że chce zrzucić jeszcze więcej kilogramów, by mieć jak najbardziej atletyczną sylwetkę - cytuje znajomych gwiazdy pismo. 

Faktycznie odchudzanie Adele zaczyna obierać zły kierunek?

Zagłosuj

Co sądzisz o nowej figurze Adele?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw