Zamknij

Adele pozuje dla Vogue. Zachwyciła cały świat i opowiedziała o rozwodzie [ZDJĘCIA]

08.10.2021 16:08
Adele
fot. AFP/EAST NEWS

Zdjęcia Adele pojawiły się na okładkach aż trzech wydań "Vogue" w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. W wywiadzie szczerze opowiedziała między innymi o rozwodzie oraz tym, jak straciła ponad 40 kilogramów. 

Adele to bez wątpienia jedna z najważniejszych artystek ostatnich lat. Brytyjska piosenkarka dosłownie wywróciła świat muzyki popularnej do góry nogami, zaskakując nie tylko znakomitym głosem, ale także niezwykłą wrażliwością, sceniczną charyzmą i charakterem. Ciężko opisać wszystkie jej sukcesy, dosyć powiedzieć, że jej debiutancki album uzyskał status siedmiokrotnej platynowej płyty, a kolejny został nagrodzony sześcioma statuetkami Grammy. Nie można nie wspomnieć o jej hicie "Skyfall", który został tytułowym utworem filmu o Jamesie Bondzie, Adele została za niego nagrodzona statuetką Złotego Globu.

Adele w pewnym momencie swojej kariery postanowiła walczyć z nadmiernymi kilogramami, a walkę można uznać za wyjątkowo udaną. Światowej sławy wokalistka zrzuciła ponad 40 kilogramów i zdaniem wielu fanów, dumnych z jej metamorfozy, jest niemal nie do poznania. Sama chętnie chwali się nową odsłoną samej siebie w mediach społecznościowych. Urodę i sylwetkę piosenkarki docenia cały świat, znalazła się bowiem na aż trzech okładach magazynu "Vogue", w edycjach brytyjskiej oraz amerykańskiej.

Adele zachwyca na okładach "Vogue". Wokalistka szczerze opowiedziała o rozwodzie

Adele nie tylko zachwyciła świat wspaniałymi fotografiami. W wywiadzie udzielonym "Vogue" opowiedziała między innymi o rozwodzie i relacji z ukochanym synem.

- Ma do mnie tyle prostych pytań, na które nie mogę odpowiedzieć, ponieważ nie znam odpowiedzi. Na przykład, dlaczego nie możemy nadal żyć razem? To nie jest to, co ludzie robią, kiedy się rozwodzą. Ale dlaczego nie? Nie wiem. Pyta też, dlaczego już nie kochasz mojego taty? Pomyślałam, że kocham jego tatę, ale już nie jestem zakochana. Dla dziecka nie ma to sensu - czytamy.

Adele podkreśliła także, że jej opisywana przez cały świat metamorfoza nie była ukierunkowana na utratę wagi, ale odzyskanie wiary w siebie .

- Zdałam sobie sprawę, że kiedy ćwiczyłam, nie odczuwałam żadnego niepokoju. Nigdy nie chodziło o utratę wagi. Pomyślałam, że jeśli uda mi się sprawić, by moje ciało było fizycznie silne, to może pewnego dnia będę umieć wzmocnić swoje emocje i umysł  - oceniła.

Z pewnością wiele kobiet chciałoby mieć tak silną psychikę i podejście podobne do Adele.