Zamknij

Adele w drugiej ciąży?

Redakcja
13.04.2017 09:25
Adele w drugiej ciąży?
fot. ons.pl

Zagraniczne media podają, że Adele jest w ciąży i niedługo po raz drugi zostanie mamą. Piosenkarka na razie nie wypowiedziała się na ten temat.

Informacje o tym, że Adele jest w ciąży, krążą po internecie już od jakiegoś czasu. A wszystko przez fotografię, którą brytyjska piosenkarka umieściła na Instagramie. Widzimy tam, jak trzyma ona rękę na brzuchu. Zagraniczne media są przekonane, że to nieprzypadkowy gest i że Adele już za kilka miesięcy przywita na świecie swoje drugie dziecko.

– Widać po niej, że jest rozpromieniona. Simon zaczął już przygotowywać pokoik dla dziecka – twierdzi informator Radar Online. – Zamierza dokończyć trasę koncertową, która ma finał w lipcu, a później chce zrobić sobie przerwę i poświęcić się tylko rodzinie – dodał rozmówca.

Adele na razie nie odniosła się do tych informacji, więc z gratulacjami jeszcze lepiej poczekać.

Przypomnijmy, że Adele ostatnio zdradziła, że chce zrezygnować z koncertowania. 

– Nie jestem pewna, czy koncertowanie jest czymś dla mnie – wyznała gwiazda przed swoimi fanami. Adele nigdy nie ukrywała, że o ile kocha nagrywać muzykę w studio, o tyle koncerty są dla niej stresogenne.

Przed tysiącami wielbicieli dodała, że wciąż nie czuje się pewnie na scenie. – Oklaski wzbudzają we mnie strach, wycofuję się – stwierdziła. 

Wielbiciele gwiazdy mają nadzieję, że Adele jest po prostu zmęczona i że jeszcze zmieni zdanie. W tym roku artystka ma zaplanowane jeszcze kilka koncertów na przełomie czerwca i lipca. Czy wtedy będzie widać już brzuszek? Czas pokaże.

RadioZET.pl/SI