Zamknij

Adrianna Biedrzyńska na zdjęciu sprzed lat. Tak wyglądała w czasie strajku studenckiego [FOTO]

22.01.2021 13:40
Adrianna Biedrzyńska
fot. Adam Staśkiewicz/ East News

Adrianna Biedrzyńska aktywnie prowadzi swój Instagram. Ostatnio gwiazda pokazała fotografię, która pochodzi sprzed 41 lat. Aktorka brała wtedy udział w jednym ze studenckich strajków.

Adrianna Biedrzyńska chętnie dzieli się rozmaitymi fotografiami i wspomnieniami ze swoimi fanami. Ostatnio opublikowała zdjęcie sprzed 41 lat. Gwiazda brała wtedy udział w odbywającym się strajku studenckim w 1980 roku. Zbuntowana Biedrzyńska na zdjęciu ma jedynie 18 lat.

Zobacz też: Adrianna Biedrzyńska otwarcie o walce z rakiem

Adrianna Biedrzyńska na zdjęciu sprzed lat. Tak wyglądała w czasie strajku studenckiego [FOTO]

"Tak, tak... to ja. Miałam wtedy 18 lat. Studentka łódzkiej filmówki PWSFTviT. Grudzień 1980 rok. Strajk studencki. Jeżeli chodzi o czapeczkę, to oczywiście zrobiłam osobiście" - napisała aktorka we wspominkowym wpisie.

W komentarzach posypało się mnóstwo komplementów i ciepłych słów. "Nic się nie zmieniłaś od tego czasu" - napisał jeden z internautów.

"No to dzięki Tobie przyjechałem 10 lat później do najlepszej Szkoły Teatralnej, no i Filmowej, no i Telewizyjnej" - skomentował Piotr Szwedes. "Piękna wtedy i dzisiaj", "uroda się nie zaciera" - komentowali fani i znajomi.

Adrianna Biedrzyńska jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Po raz pierwszy przed kamerą pojawiła się w 1983 roku w epizodycznej roli w filmie "Co dzień bliżej nieba". Widzowie pamiętają Adriannę Biedrzyńską z takich filmów jak m.in. "Dekalog", "Lepiej być piękną i bogatą", "Fitness club" oraz "Barwy szczęścia".

RadioZet.pl