Zamknij

Adrianna Biedrzyńska otwarcie o walce z rakiem

Redakcja
25.09.2018 15:29
Adrianna Biedrzyńska
fot. Instagram

Mijają już cztery lata, od kiedy Adrianna Biedrzyńska usłyszała wstrząsającą diagnozę: miała guza mózgu. Lekarze dawali jej najwyżej trzy miesiące życia. Teraz aktorka opowiada o trudnej walce z rakiem.

Adrianna Biedrzyńska jest jedną z najlepszych polskich aktorek filmowych i serialowych. Zagrała w wielu świetnych filmach, takich jak „Dekalog”, „300 mil do nieba” czy „Piłkarski poker”. Szerszą rozpoznawalność przyniosły jej też role w znanych serialach: „Na dobre i na złe” czy „Barwy szczęścia”. Grała też w teatrze.

Adrianna Biedrzyńska o walce z rakiem

Kilka lat temu Biedrzyńska niemal zniknęła z życia publicznego. Okazało się, że zdiagnozowano u niej guza mózgu. Aktorka podjęła walkę z nowotworem. Przeszła serię naświetlań i leczenie pod kierunkiem specjalistów. Na swoim Instagramie aktorka opublikowała zdjęcie z lekarzem, który prowadził jej leczenie. Do zdjęcia dołączyła też wzruszające podziękowanie. Wspomina w nim, że jest to dla niej czwarta rocznica nowego życia.

Zobacz także

„Miały być trzy tygodnie do trzech miesięcy... taki początkowo wyrok otrzymałam, tyle życia przy pierwszej diagnozie lekarz mi obiecał... Wygrałam. Dzisiaj czwarta rocznica po zabiegu usunięcia intruza, guza mózgu, który odwiedził moją łepetynę i zagnieździł się nieproszony. Czwarta rocznica mojego nowego życia po zabiegu Gamma Knife. Jestem zdrowa, szczęśliwa, czuję się świetnie. Profesor Mirosław Ząbek, Doktor Sebastian Dzierzęcki i Sebastian Blaszczak... mężczyźni dzięki którym jestem. To był 23 września 2014 rok” – napisała Biedrzyńska.

Na szczęście te trudne dni już za nią. Aktorka jest zdrowa i pełna energii, którą przenosi na swoją pracę.

RadioZET.pl/SA