Zamknij

Afera w Zatoce Sztuki: wypłynie prawda o Radku Majdanie? Godlewska chce ujawnić dowody

27.07.2020 10:16
Radosław Majdan
fot. VIPHOTO/East News,

Radosław Majdan był uczestnikiem głośnej afery z Zatoką Sztuki, którą przypomniał dokument "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego? Esmeralda Godlewska twierdzi, że ma haki na męża Rozenek i kilku innych celebrytów.

Afera w Zatoce Sztuki powróciła po latach za sprawą dokumentu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego. W znanym sopockim klubie miało dochodzić do prostytucji, wykorzystywania seksualnego nieletnich i aktów pedofilii. Według reżysera z usług mieli korzystać znani celebryci i sportowcy. W filmie zostały pokazane wizerunki m.in. Kuby Wojewódzkiego, Borysa Szyca, Jarosława Bieniuka, Natalii Siwiec, Blanki Lipińskiej i Radosława Majdana. Po emisji część gwiazd złożyła pozwy przeciwko Latkowskiemu i telewizji publicznej. 

Radosław Majdan został ukazany w "Nic się nie stało" jako stały bywalec Zatoki Sztuki. Mąż Małgorzaty Rozenek wystosował oświadczenie, w którym zaprzeczył kontaktom z właścicielami klubu i związkom z przestępczym procederem, który miał się tam odbywać. Ujawnił również treść SMS-a do Sylwestra Latkowskiego, w którym zagroził reżyserowi pozwem, jeśli ten nie sprostuje nieprawdziwych informacji przedstawionych w filmie. W obronie Radosława Majdana stanęła Małgorzata Rozenek. Głos zabrała również była żona bramkarza, Dorota "Doda" Rabczewska, która podzieliła się kontrowersyjnym wyznaniem.

Nic się nie stało: Doda skomentowała sprawę z Majdanem. ''To seksoholik''. Jest też o Blance Lipińskiej

Afera w Zatoce Sztuki: Esmeralda Godlewska ma haki na Radosława Majdana 

Sprawa powiązań Radosława Majda z Zatoką Sztuki powróciła za sprawą Esmeraldy Godlewskiej. Jedna ze słynnych śpiewających sióstr twierdzi, że posiada dowody, które mogą skompromitować męża "perfekcyjnej pani domu". 

Mam ciekawe wiadomości do pani Małgoni Rozenek wraz z dowodami afery sopockiej związanej z Radziem (100% prawdy)Nie zawsze było tak grzecznie, jak to przedstawia w sieci. Niestety nie mogę się podzielić z naszą idealną, na pozór, Panią Domu, gdyż mnie zablokowała. Prawda boli, ale za to jak wyzwała! - napisała na Instastory Godlewska.

Celebrytka grozi, że ujawni prawdę na temat innych wymienionych przez Latkowskiego celebrytów, m.in. Blanki Lipińskiej i Jarosława Bieniuka. Przedtem jednak upewniła się, czy świat chce poznać jej dowody i zapytała o to w ankiecie. 

Chcecie znać prawdę? Żyłam w tym świecie, wiem kto, co, z kim i gdzie. Te wszystkie pseudo książki, filmy, które aktualnie powstają o dziewczynach z Dubaju, to przy tym, co wiem, to pikuś - twierdzi Esmeralda Godlewska. 

Myślicie, że jej wyznania wstrząsną show-biznesem? 

Posłuchaj podcastu