Zamknij

Agata Biernat na okładce „Playboya”. Miss Polonia w nagiej sesji dla magazynu

Maciej Friedrich
13.08.2019 12:25
Agata Biernat na okładce „Playboya”. Miss Polonia w nagiej sesji dla magazynu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Na okładce wrześniowego wydania magazynu „Playboy” będziemy mogli podziwiać wdzięki Agaty Biernat. Piękna Miss Polonia 2017 wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej, a fotografia w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym pobudza wyobraźnię.

Magazyn „Playboy” po raz pierwszy w polskiej edycji ukazał się w grudniu 1992 roku. Krajowe wydanie męskiego czasopisma odniosło ogromny sukces, dostarczając nie tylko często odważnych sesji gwiazd, ale również interesujących artykułów publicystycznych. W tym roku po raz pierwszy na stanowisku redaktora naczelnego pojawiła się kobieta. Po Annie Mierzejewskiej część fanów pisma spodziewała się wprowadzenia sporych zmian, zwłaszcza po głośnej lipcowej okładce z Anną Mierzejewską. Jednak wielbiciele odważnych artystycznych sesji mogą być spokojni, „Playboy” nie zmienił swojej formy. We wrześniowym numerze czytelnicy będą mogli podziwiać wdzięki Agaty Biernat.

Agata Biernat na okładce „Playboya”. Gorące zdjęcie Miss Polonia 2017

Na profilu „Playboya” na Instagramie pojawił się wpis, w którym redakcja ogłasza wrześniowy numer magazynu. Na okładce zobaczymy Agatę Biernat, zdobywczynię tytułu Miss Polonia 2017. 30-latka pozuje w skąpym, jednoczęściowym kostiumie kąpielowym, który uwydatnia jej zachwycającą figurę. Wewnątrz znajdziemy sesję, gdzie można zobaczyć modelkę na jeszcze odważniejszych fotografiach, a także wywiad z gwiazdą.

Z nieskrywaną radością ujawniamy, że na okładce wrześniowego wydania PLAYBOYA znalazła się Miss Polonia 2017 @biernatagata. Było nam niezmiernie miło pracować z Agatą na planie okładkowej sesji, a także gościć ją dziś rano w naszej redakcji. Jeszcze dziś więcej szczegółów na temat nowego numeru, który w sprzedaży już od jutra – czytamy we wpisie.

Anna Mucha pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia z Playboya!

Agata Biernat — kim jest gwiazda wrześniowego „Playboya”?

Agata Biernat to urodzona w 1989 roku w Zduńskiej Woli modelka, tancerka i instruktorka fitness. Od dzieciństwa związana była z tańcem i sportem, jest instruktorką w wielu stylach tanecznych, w tym także pole dance. Pierwszy sukces Agaty na konkursie piękności to tytuł I Wicemiss Polonia 2009. 8 lat później zdobyła tytuł Miss Polonia 2017 i reprezentowała Polskę w konkursie Miss World.

Zagłosuj

Czytujesz "Playboya"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF