Zamknij

Wokalistka Ich Troje oficjalnie o romansie z Wiśniewskim

Maciej Friedrich
20.03.2019 10:47
Wokalistka Ich Troje oficjalnie o romansie z Wiśniewskim
fot. Instagram:@agatabuczkowska_official

W mediach pojawiły się plotki, że przyczyną rozstania Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego miał być romans lidera Ich Troje z 20-letnią wokalistką zespołu. Agata Buczkowska postanowiła oficjalnie odnieść się do tych doniesień.

Michał Wiśniewski ma za sobą kilka nieudanych związków. Przez 5 lat był mężem piosenkarki Magdy Femme, następnie był w głośno komentowanym medialnie związku z tancerką Martą „Mandaryną” Mandrykiewicz. Owocem ich relacji był syn Xavier i córka Fabienne. Następnie Wiśniewski związał się z Anną Świątczak, z którą ma dwie córki. Wydawało się, że piosenkarz znalazł w końcu stabilizację u boku Dominiki Tajner. Para zawarła związek małżeński w 2012 roku i wydawała się wyjątkowo zgodna i kochająca. Niestety, ich również czeka rozstanie. 

W połowie marca Dominika Tajner-Wiśniewka poinformowała, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Mówiło się o tym, że wokalista miał być zazdrosny o partnera żony w „Tańcu z gwiazdami”, Wojciecha Jeschke. Jednak kilka dni temu w mediach pojawiły się plotki, że powodem rozpadu małżeństwa jest romans Wiśniewskiego z 20-letnią wokalistką Ich Troje Agatą Buczkowską. Doniesienia na tyle dotknęły młodą wokalistkę, że postanowiła zareagować.

Ich Troje
fot. Instagram:@agatabuczkowska_official

Agata Buczkowska komentuje rzekomy romans z Wiśniewskim

Wokalistka Ich Troje opublikowała w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, w którym odnosi się do informacji na temat rzekomego romansu. 

– W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim. (...) występuję z Michałem na jednej scenie, śpiewając i odgrywając muzyczny spektakl, na który składa się także mimika, subtelne gesty… A później takie zdjęcie ląduje na portalu jako „dowód” romansu. Jest to niedorzeczne i słabe. Po prostu.

Co więcej, Buczkowska nie ukrywała, że plotki wywołały falę hejtu, z którą musiała się zmagać. 

– Proszę również o zaprzestanie wysyłania mi wiadomości za pomocą portali społecznościowych z groźbami i wyzwiskami – w internecie nikt nie jest anonimowy. Wszystkie hejtujące mnie wiadomości zostały zarchiwizowane i w razie konieczności będą stanowić dowód w sprawie.

Agata Buczkowska jest już siódmą wokalistką Ich Troje. Widzowie mogą pamiętać jej występy w „The Voice of Poland”, gdzie trafiła do grupy Tomsona i Barona. 

Zagłosuj

Lubisz Michała Wiśniewskiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/gala.pl/MF