Zamknij

Agata Buczkowska ujawnia kulisy odejścia z Ich Troje. Rozpłakała się na Instagramie

Judyta Wanicka
30.03.2020 16:23
Agata Buczkowska
fot. Instagram:@agatabuczkowska_official

Agata Buczkowska oficjalnie skomentowała pożegnanie z zespołem Ich Troje. Wokalistka ze łzami w oczach zdradziła fanom, co usłyszała na koniec od Michała Wiśniewskiego. 

Agata Buczkowska dołączyła do zespołu Ich Troje w 2017 roku. Była siódmą z kolei wokalistka grupy Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy. Pięknej i utalentowanej 21-latce szybko udało się podbić serca fanów. Niestety kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że do zespołu wraca Anna Świątczak. O planach wobec Agaty Buczkowskiej nikt nie chciał się wypowiadać. W końcu głos zabrała sama wokalistka. W ostatniej relacji na Instastory zdradziła, dlaczego Michał Wiśniewski postanowił zakończyć z nią współpracę. 

Agata Buczkowska komentuje rozstanie z Ich Troje

Agata Buczkowska nie kryła łez, gdy informowała fanów, że nie jest już wokalistką Ich Troje. Z jej relacji wynika, że Michał Wiśniewski wysłał ją na przymusowy urlop do kwietni tego roku. Wokalistka usłyszał, że niewystarczająco angażuje się w zespół. 

Zostało powiedziane, że jestem osobą nieobliczalną i ponoć wytoczyłam sprawę sądową do Michała W. Nie ma żadnej sprawy sądowej kochani chyba, że jeszcze się o tym dowiem, ale nie jest to sprawa wytoczona z mojej strony. Dlaczego nikt na ich transmisji nie powiedział, że ja dostałam przymusowe wolne od listopada 2019 roku do kwietnia 2020 roku? Przymusowe wolne od koncertowania, z wyjątkiem dwóch koncertów: jednego sylwestrowego i jednego akustycznego. Zostało mi zarzucone, że nie angażuję się w zespół - powiedziała była wokalistka Ich Troje. 

21-latka wyznała, że nagle dostała do podpisania nowe umowy, choć obecne jeszcze nie wygasły. Dokumenty miały zawierać niekorzystne dla niej zapisy. 

Dostałam nowe umowy do podpisania, pomijając fakt, że stare umowy obowiązywały mnie jeszcze przez dwa lata. W nowych umowach było napisane, że jeśli złamię którykolwiek z paragrafów, będę musiała zapłacić 500 tys. zł. Mnie na to nie stać. Nie zgodziłam się więc podpisać nowej umowy, skoro obowiązywała mnie poprzednia - wyznała. 

Na koniec ze łzami w oczach i drżącym głosem Agata Buczkowska oświadczyła, że od sierpnia oficjalnie żegna się posadą wokalistki w Ich Troje. 

Z dniem 19 sierpnia przestaję pełnić funkcję wokalistki zespołu Ich Troje. Nie jest to dla mnie miłe, bo oddałam całe serce, a zostałam nazwana osobą nieobliczalną - powiedziała rozżalona gwiazda. 

Zagłosuj

Żałujesz, że Agata Buczkowska nie jest już wokalistką Ich Troje?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw