Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agata Buzek i Jacek Braciak przyszli razem na film "Córka trenera". Nie ukrywają już, że są parą?

21.02.2019 13:01

Agata Buzek i Jacek Braciak pojawili się razem na premierze filmu "Córka trenera".  Tym samym najwyraźniej postanowili uciąć wszelkie plotki i potwierdzić, że spotykają się ze sobą.

Agata Buzek i Jacek Braciak pojawili się razem na prmierze filmu fot. Beata Zawrzel/ Reporter/ East News

Agata Buzek i Jacek Braciak nie ukrywają swojej relacji

Jakiś czas temu Agata Buzek i Jacek Braciak zostali przyłapani na uroczych czułościach. Były też spacery z psami, długie rozmowy, a tabloidy donosiły nawet, że aktorka wyprowadziła się ze swojego podwarszawskiego domu i wprowadziła do mieszkania ukochanego na Saskiej Kępie. Póki co żadne ze stron nie odpowiedziało na te doniesienia. Próżno też szukać ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych.

Agata Buzek i Jacek Braciak na premierze filmu "Córka trenera" fot. Beata Zawrzel/ Reporter/ East News

Agata Buzek i Jacek Braciak na premierze filmu "Córka trenera"

Ostatnio Agata i Jacek pojawi się razem na premierze filmu "Córka trenera". To ich pierwsze oficjalne wyjście razem, mimo że na premierze filmu nie okazywali sobie żadnych czułości. Nie było trzymania się za ręce, ani słodkich buziaczków na ściance. Mówi się, że zaiskrzyć między nimi miało właśnie na planie "Córki trenera".

Agata Buzek ma za sobą 12-letnie małżeństwo z Adamem Mazanem. Z kolei Jacek Braciak był związany z  m.in. z Mają Hirsch, jednak ich relacja rozpadła się kilka lat temu. Byli zakochani wychowują razem córkę Marię.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/ SW

Oceń