Zamknij

Agata Buzek i Jacek Braciak są razem? Para przyłapana na czułościach

Redakcja
05.10.2018 11:54
Agata Buzek i Jacek Braciak są razem? Para przyłapana na czułościach
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Wiele wskazuje na to, że Agata Buzek i Jacek Braciak to nie tylko przyjaciele z planu. Powtarzające się plotki o bliższej relacji aktorów wydają się potwierdzać. Jeden z tabloidów przyłapał ich w niejednoznacznej sytuacji pod jedną z warszawskich kawiarni.

Jacek Braciak to utalentowany aktor, który zagrał między innymi jedną z głównych ról w odnoszącym ogromny sukces filmie „Kler” Wojciecha Smarzowskiego. Aktor znany jest również ze swojego burzliwego życia uczuciowego. Był w związku z Iloną Braciak, z którą ma dwie córki. Następnie związał się z Mają Hirsch, z którą ma kolejną córkę. Oba związki nie przetrwały i od 2015 roku Braciak spotykał się między innymi z Martą Ścisłowicz i Renatą Dancewicz. Jak podaje „Super Express”, w życiu Jacka pojawiła się kolejna kobieta. Ma nią być koleżanka po fachu, znana aktorka i modelka Agata Buzek.

Agata Buzek i Jacek Braciak przyłapani na pocałunkach

Agata Buzek i Jacek Braciak poznali się na planie filmu „Córka trenera”. Już wtedy mówiło się o przyjaźni między aktorami, nie zapowiadało się jednak na nic więcej. Jeszcze w maju tego roku, gdy pojawiły się plotki o rozwodzie Buzek i Adama Mazana, ta zdecydowanie zaprzeczała. Jednak „Super Express” podpatrzył Agatę i Braciaka w sytuacji sugerującej, że łączy ich coś więcej niż zawodowa sympatia. Po wyjściu z jednej z warszawskich kawiarni para nie szczędziła sobie czułości. Jak relacjonuje tabloid, 50-latek miał mocno przytulić Buzek i zacząć ją namiętnie całować. Aktorka wydawała się bardzo szczęśliwa i odwzajemniała pocałunki. Oboje wyglądali na bardzo zadowolonych ze wspólnego wieczoru. Kto wie, może szykuje się kolejny gorący romans w polskim show-biznesie.

RadioZET.pl/se.pl/MF