Zamknij

Agata Buzek nie do poznania. Aktorka przeszła metamorfozę do nowej roli [FOTO]

25.09.2020 13:15
Agata Buzek
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Agata Buzek to gwiazda, która nie boi się żadnej metamorfozy. Do najnowszego filmu Łukasza Grzegorzka aktorka wręcz osiwiała. Jak prezentuje się w nowym wizerunku?

Agata Buzek jest niezwykle charakterystyczną aktorką. Gwiazda jest niczym kameleon i w każdym wcieleniu wygląda świetnie. Do najnowszego filmu Łukasza Grzegorzka gwiazda osiwiała. Sztab charakteryzatorów stworzył wizerunek, który dodał lat aktorce, jednak nawet w tak poważnym wydaniu 44-letnia aktorka prezentuje się fenomenalnie. W sierpniu Agata Buzek zaczęła zdjęcia do filmu "Tak ma być", w którym wciela się w postać  Joanny "Jo" Lisieckiej.

"Jo jedzie na autopilocie w życiu zawodowym, rodzinnym i osobistym. Wydaje jej się, że nikt nie dowie się o podwójnym życiu, które prowadzi, i że jest sprytna. Nie jest. Mamy nadzieję, że przeniesiemy widzów w świat pełen soczystych marzeń i dylematów, które nie będą im obce" - mówił scenarzysta i reżyser Łukasz Grzegorzek.

Agata Buzek nie do poznania. Aktorka przeszła metamorfozę do nowej roli [FOTO]

Zdjęcia do "Tak ma być" już się zakończyły, a oprócz Agaty Buzek w filmie zobaczymy m.in. Jacka Braciaka, Adama Woronowicza oraz Małgorzatę Zajączkowską. Oprócz "starych wyjadaczy" w obrazie zobaczymy też aktorów młodego pokolenia, takich jak m.in. Karolinę Bruchnicką, znaną z wcześniejszego filmu Grzegorzka "Córka trenera".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl