Zamknij

Agata Buzek przeszła metamorfozę. Obcięła włosy i zmieniła kolor. "Jak Tilda Swinton"

22.06.2021 23:16
Agata Buzek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Agata Buzek uznawana jest za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. Córka byłego premiera grywa w zagranicznych produkcjach i ceniona jest za autentyczność i aktorski kunszt. Właśnie gwiazda przeszła wielką wizualną metamorfozę. Obcięła długie, noszone przez lata włosy oraz diametralnie zmieniła ich kolor.

Agata Buzek to utalentowana aktorka i modelka, która już od ponad dekady uznawana jest za gwiazdę i ceniona za aktorski kunszt. Córka byłego premiera po raz pierwszy zyskała uznanie w 2009 roku, kiedy to zagrała w filmie "Rewers" Borysa Lankosza. Za tę rolę dostała aż dwie nagrody: dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej oraz nagrodę publiczności na festiwalu w Gdyni. Od tamtej pory jej kariera mocno się rozwinęła, a ona nie może narzekać na brak propozycji. Co najważniejsze, Buzek grywa przede wszystkim w ambitnych produkcjach i wybiera trudne role. Jednym z niedawnych przykładów jest jej kreacja w niemieckim horrorze "Sen" z 2020 roku.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka w ogniu krytyki za reklamowanie używek. "Za to grozi 200 tys. złotych kary"

Agata Buzek przeszła wielką metamorfozę

Agata Buzek jest aktorką, której nie sposób nie dostrzec nie tylko ze względu na jej grę aktorską i umiejętności, ale również niebanalną, charakterystyczną urodę. Od wielu lat aktorka nosiła długie blond włosy, do których przyzwyczaiła swoich fanów. Jednak najwyraźniej przyszedł moment, w którym zapragnęła odmiany. Kilka dni temu na Instagramie pojawiły się jej pierwsze zdjęcia, na których widzimy aktorkę z krótkimi włosami w kolorze miedzi.

Ta niespodziewana zmiana nie została dostrzeżona przez fanów od razu, ale kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia z gali wręczenia Orłów 2021, metamorfoza nie mogła być niezauważona.

Na jej Instagramie pojawiają się komentarze, że aktorka wygląda teraz niczym laureatka Oscara i odtwórczyni wielu zapadających w pamięć ról - Tilda Swinton. Rzeczywiście widać podobieństwo?