Zamknij
Agata Duda Kinga Duda
7 Zobacz galerię
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Agata Duda i Kinga Duda pojawiły się na zaprzysiężeniu prezydenta. Andrzej Duda przysiągł stać na straży konstytucji i objął urząd na drugą kadencję. Jakie stylizacje wybrały na ten dzień jego małżonka oraz córka?

W czwartek 6 sierpnia o godzinie 10:00 rozpoczęła się uroczystość zaprzysiężenia Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowym. Prezydentowi, który został wybrany na drugą kadencję, towarzyszyły najbliższe kobiety - żona Agata Duda oraz córka Kinga Duda. Panie na tę wyjątkową okazję wybrały bardzo eleganckie, stonowane stylizacje. Jak wyglądały?

Agata Duda postawiła na biel. Pierwsza Dama często wybiera ten kolor w swojej garderobie. Nie bez powodu - symbolizuje on czystość, niewinność, ale także nowy początek. Agata Duda ostatni raz w bieli pojawiła się także na wieczorze wyborczym. Tym razem wybrała elegancką, prostą sukienkę za kolano z lekko zaokrąglonym dekoltem oraz długą białą marynarkę z paskiem. Swoją stylizację urozmaiciła małą, różową torebką, którą trzymała w dłoni.

Zobacz także: Kinga Duda tańczy i śpiewa. Nagranie z córką prezydenta podbija internet [WIDEO]

Zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy. Tak wyglądały Agata i Kinga Duda [ZDJĘCIA]

Kinga Duda wybrała natomiast klasyczną czerń. Córka prezydenta Andrzeja Dudy założyła sukienkę z rękawem 3/4. Ciekawym elementem stylizacji była duża, biała kokarda na szyi. Dzięki niej kreacja nie wyglądała nudnie - wręcz przeciwnie, nabrała charakteru.

Czyja stylizacja podoba wam się bardziej?