Zamknij

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska w stylowych kreacjach, ale to Kinga Duda była gwiazdą wieczoru [FOTO]

13.07.2020 08:44
Andrzej Duda z Agatą i Kingą Dudą
10 Zobacz galerię
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Kinga Duda zachwyciła na wieczorze wyborczym Andrzeja Dudy. Córka prezydenta pokazała się kompletnie odmieniona, w eleganckiej białej stylizacji. Agata Kornhauser-Duda również postawiła na biel. A jak ubrała się Małgorzata Trzaskowska? 

Wybory prezydenckie 2020 już za nami. Według wstępnych wyników Państwowej Komisji Wyborczej zwyciężył Andrzej Duda. Rafał Trzaskowski przegrał minimalną różnicą. Obu kandydatów podczas wieczoru wyborczego wspierali najbliżsi. Andrzejowi Dudzie towarzyszyły żona, Agata Kornhauser-Duda, i córka, Kinga Duda, która specjalnie na drugą turę wyborów przyjechała z Londynu. Rafał Trzaskowski wystąpił razem z żoną, Małgorzatą Trzaskowską, i dwojgiem dzieci.

W dniu wyborów uwagę mediów przykuła Kinga Duda. 25-letnia córka Andrzeja Dudy pojawiła się całkowicie odmieniona. Podobnie jak mama, postawiła na klasyczny biały kostium i szpilki. Z kolei Małgorzata Trzaskowska zdecydowała się na skromną niebieską sukienkę.

Zobaczcie, jak podczas ogłoszenia wyników wyborów prezydenckich 2020 wyglądały pierwsza dama i jej córka oraz żona Rafała Trzaskowskiego. 

Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda na starych zdjęciach. Tak wyglądali w młodości [FOTO]