Zamknij

Agata Duda jak Kopciuszek - zgubiła "pantofelek" przed spotkaniem z Trumpem

Redakcja
19.09.2018 10:19
Agata Duda w USA
fot. Douliery Olivier/ABACA/Abaca/East News

Andrzej Duda wraz z małżonką odbywają wizytę w USA. Niespodziewanie, tuż przed spotkaniem z Donaldem Trumpem Agata Duda, niczym Kopciuszek, zgubiła "pantofelek". Choć sytuacja ta trwała zaledwie chwile, to jednak została uchwycona przez kamery.

Andrzej Duda i Agata Duda od kilku dni przebywają w USA. W drodze na spotkanie w Białym Domu zdarzyła się nieoczekiwana sytuacja, którą uchwyciły kamery. Okazuje się, że Agata Duda wsiadając do auta zgubiła but. Pierwsza dama szybko uporała się z problemem, choć zdarzenie nie uszło uwadze internautów. Niektórzy porównali Dudę do Kopciuszka.

Zagłosuj

Zgubienie buta przez Agatę Dudę to duża wpadka?

Liczba głosów:

Agata Duda jak Kopciuszek

W sieci pojawiło się wiele komentarzy do tej "wpadki". Czy rzeczywiście to tak wielka gafa? Trudno to tak nazwać, ot - przydarza się niejednej kobiecie. Zdania internautów są jednak podzielone.

"Dajcie spokój. To tylko but,zdarzyć się mogło każdej. Stres,napięcie. Chciałabym aby w jej przypadku tylko takie były "Wpadki", naprawdę", "Serio podniecasz się tym, że kobiecie spadł but?" - piszą jedni. Inni uważają, że "każdy może przejść do historii, szkoda, że tylko tak". Jeszcze inni po prostu żartują: "Kopciuszek, pytanie tylko czy książę ogarnie temat".

Wizyta Andrzeja Dudy w USA - więcej informacji.

RadioZET.pl/SA